به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

همسر سابق شهاب حسینی ویدئویی از سایه خود در حال پیاده روی بدون حجاب به اشتراک گذاشت.

به گزارش وقت صبح، پریچهر قنبری همسر سابق شهاب حسینی بازیگر مطرح ایرانی در اینستاگرامش ویدیویی را از سایه خود در حال پیاده روی بدون حجاب به اشتراک گذاشت.

ماجرای ازدواج شهاب حسینی و پریچهر قنبری

شهاب حسینی دررابطه با نحوه آشنایی با همسرش می‌گوید: ۲۲ساله بودم که با بچه‌های تئاتر دانشگاه تهران کار می‌کردم، جوانی سرگشته از طبقه متوسط جامعه که به امکانات تفریحی متولانه دسترسی نداشت.

تا قبل از این که همسرم را ببینم قصد ازدواج نداشتم تا این که روزگار ما را در برابر هم قرار داد. به او پیشنهاد آشنایی دادم اما همسرم هیچ اعتقادی به اینگونه دوستی‌ها و آشنایی‌ها نداشت و گفت: اگر کسی واقعا عاشق است و تمایل قلبی برای رسیدن به دختر مورد علاقه‌اش دارد، باید در این راه صادقانه گام بردارم و بنابراین موضوع را با خانواده‌ام در میان گذاشتم و مصمم به ازدواج شدم، دیگر تکه دوم زندگی‌ام را پیدا کرده بودم.

بعد از صبحت‌های اولیه ورسم و رسومی که در این رهگذر طی می‌شود، بعد از ۳-۴ ماه نامزدی، عقد کردیم اما شرایط برگزاری جشن عروسی را نداشتم، از طرفی مایل بودم استقلال درزندگی را با برگزاری جشن توسط خودم آغاز کنم، به همین دلیل ۳ سال طول کشید تا ما به جشن عروسی برسیم.

ما هم مثل زن و شوهرهای دیگر در مواردی توافق نداشتیم: در گذرگاه‌هایی به بن بست برخوردیم و در جاهایی به «مو» می‌رسیدیم اما در انتهای هر ماجرا وقتی می‌ایستادیم و به همدیگر نگاه می‌کردیم، احساس می‌کردیم واقعا یکدیگر را دوست داریم.

 

خانه – بیاخبر