به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی که معمولا تصاویری از زندگی لاکچری شان منتشر می کند، این بار برخلاف گذشته آشپزی اش را به رخ کشیده است.

وقت صبح- ستاره معصومی در این تصویر نشان داده که مشغول آشپزی کردن و پخت کیک است. اما توضیحی در این رابطه نداده است.

 

برخی از کاربران مدعی اند که همسر مهدی قائدی نیز همجون همسر دیگر چهره در پی بلاگر شده است و از فرمول آشپزی برای رسیدن به این هدف بهره خواهد برد.

بخوانید: درس زندگی به سبک همسر مهدی قائدی!

مهدی قائدی به اروپا می رود؟

برای بازی با الوحده که در جام حذفی برگزار شد، قایدی دوباره در ترکیب اصلی قرار گرفت، اما دقیقه ۶۱ جای خود را به گوستاووی برزیلی داد.

همین مسئله باعث شده تا خیلی‌ها این سؤال را از مهدی علی بپرسند که اگر به قایدی اعتقاد کامل نداشتی، چرا اجازه انتقال او را به فوتبال اروپا ندادی؟

سلتیک در اسکاتلند علاقه وافری به جذب قایدی داشت و حاضر بود مبلغی را به عنوان رضایتنامه بپردازد، اما مخالفت مهدی علی و باشگاه الاهلی اجازه انتقال قایدی به فوتبال اروپا را نداد.

حالا هم شنیده می‌شود به جز سلتیک و آنژه پوستگ‌اوغلو، سرمربی اهل استرالیای این تیم، یک باشگاه پرتغالی نیز علاقه‌مند به جذب قایدی است و او به این تیم‌ها اعلام کرده که در صورت ادامه این روند، انتهای فصل تصمیم خود را برای حضور در فوتبال اروپا می‌گیرد.

با پایان فصل، ۴ سال از قرارداد قایدی با الاهلی باقی می‌ماند، اما مهاجم بوشهری و ۲۳ ساله امیدوار است با دریافت پیشنهاد‌هایی که جدی هم هستند و البته موافقت الاهلی، سال جام جهانی را در یک باشگاه اروپایی بازی کند.

خانه – بیاخبر