به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

مهناز افشار بازیگر سابق سینما  که در طول ماه های اخیر فعالیت اش در شبکه های اجتماعی کم شده، این بار با پوشش ژاپنی خبرساز شده است.

وقت صبح- مهناز افشار در این ویدیو که در صفحه اینستاگرام اش منتشر شده است، نشان می دهد که چند ژاپنی در حال کمک کردن به او برای پوشاندن لباس سنتی شان هستند.

او در این رابطه نوشت:

یکی از سخت‌ترین کارای دنیا پوشیدن لباس #کیمونو است اونم وقتی خودشون با وسواس تنت بکنن و بعدش بخوان با وسواس از تنت در بیارن.

بخوانید: جشن تولد باورنکردنی دختر “مهناز افشار” در آلمان/ عکس

بیوگرافی مهناز افشار

مهناز افشار، بازیگر ایرانی سینما، تئاتر و تلویزیون، متولد ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در تهران است.

وی در سال ۱۳۷۷ با نقش آفرینی در سریال گم‌شده به کارگردانی مسعود نوابی، نخستین تجربه خود را در زمینه بازیگری تلویزیون کسب کرد و با بازی در فیلم سینمایی دوستان به کارگردانی علی شاه ‌حاتمی به سینما راه یافت.

از جمله افتخارات مهناز افشار می‌توان به کسب یک جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن و نامزدی دریافت دو جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره فیلم فجر اشاره کرد.

مهناز افشار سابقه بازی در آثاری همچون گیلدا، برف روی کاج ها، مهمانخانه ماه نو، شبانه روز، انعکاس، سیزده گربه روی شیروانی، چه کسی امیر را کشت، خانه‌ای در خیابان چهل و یکم، نهنگ عنبر ۲: سلکشن رویا، گلشیفته، دلم می‌خواد، دارکوب، محاکمه و عاشقانه را در کارنامه هنری خود دارد.

خانه – بیاخبر