به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون که اخیرا طلاق خود از همسر دومش را رسما اعلام کرد. حالا نشان داد پس از حاجی حال خوبی دارد.

وقت صبح- بهاره رهنما این بار ویدیویی از یادگیری موسیقی و ساز هنگدرام منتشر کرده است و خود را موفق و خوشحال نشان می دهد.

البته او در طول ماه های اخیر این چهره خوشحال را حفظ کرده تا نشان دهد طلاق اش از حاجی تاثیر چندانی بر زندگی اش نداشته است.

بهاره رهنما همچنین در طول این مدت پیام های انگیزشی در حمایت از زنان منتشر می کند، تا نمایی از یک زن مستقل و توانمند از خود به نمایش بگذارد.

بخوانید: “بهاره رهنما” با یک سوتی عجیب خودش را سوژه کرد!

بیوگرافی بهاره رهنما

بهاره رهنما، بازیگر ایرانی، متولد ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک است. وی در سال ۱۳۷۵، با بازی در سریال بازگشت به خانه، فعالیت حرفه ای خود را در تلویزیون آغاز نمود. بهاره رهنما، دختر پروین قائم‌مقامی بازیگر سینما و همسر پیشین پیمان قاسم‌خانی نویسنده مشهور سینما است.

از جمله آثاری که بهاره رهنما در آنها نقش آفرینی کرده می توان به عناوینی همچون گیسو، دایره زنگی، پاستاریونی، افعی، آشنایی با لیلا، ۳۶۰ درجه، اژدر، آینه بغل، ساخت ایران، آرسنیک و تور کهنه، توفیق اجباری، سن پطرزبورگ، بعد از ظهر سگی سگی، ورود آقایان ممنوع، هرچی خدا بخواد، زن‌ها شگفت انگیزند، ورود زنده‌ها ممنوع، خنده در باران، آس و پاس، خوب، بد، جلف، هشتگ، دیو و دلبر، ایکس‌لارج و آقای سانسوررا در کارنامه هنری خود دارد.

بهاره رهنما در عرصه تئاتر نیز فعالیت چشمگیری داشته و در نمایش‌هایی همچون پنجره‌ها، خدای کشتار، می‌خواهم با میوسوو ملاقات کنم، تراس، خیال‌های جاده جاجرود، پسران آفتاب، دورهمی زنان شکسپیر، سونات پاییزی، فصل فراموشی، شاه لیر، ماربازی و راه پله ایفای نقش کرده است. وی سابقه نگارش فیلمنامه آثری همچون شمس العماره، باغ مظفر و شبهای برره را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

خانه – بیاخبر