به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

در طول ۲۴ ساعت اخیر ویدیویی از رقص مشهورترین بازیگر سینمای جهان در خیابان محل زندگی اش به شکل گسترده میان کاربران دست به دست می شود و همه را شوکه کرده است.

وقت صبح- در این ویدیو که آل پاچینو بازیگر ۸۱ ساله سینما دیده می شود، او در خیابان های آمریکا مشغول گوش دادن به آهنگ و رقیصدن است.

برخی از بازیگران مشهور سینمای ایران به این ویدیو واکنش نشان دادند و در صفحه ی رسمی خود منتشر کردند.

بخوانید: “بازیگر معروف” در سن ۶۱ سالگی صاحب دوقلو شد/ عکس

بیوگرافی آل پاچینو

آل پاچینو بازیگر و فیلمساز آمریکایی متولد ۲۵ آوریل ۱۹۴۰ در نیویورک است. او از سال ۱۹۶۷ فعالیت هنری خود را آغاز کرد. آل پاچینو دوره های بازیگری اش را در اچ بی استودیو و اکتورز استودیو گذراند.

بسیاری از مخاطبان و مفسران سینما، از او با عنوان بزرگترین بازیگر تمام دوران یاد می‌کنند. درخشش و افتخارات فراوان آل پاچینو طی ۵۰ سال فعالیت در عرصه بازیگری، بارها تحسین علاقه‌ مندان به دنیای سینما را برانگیخته است.

دریافت یک جایزه اسکار، دو جایزه تونی، دو جایزه امی ساعات پربیننده، یک جایزه آکادمی فیلم بریتانیا، چهار جایزه گولدن گلوب، جایزه یک عمر دستاورد هنری از موسسه فیلم امریکا و دریافت نشان ملی هنر از جمله افتخارات این هنرپیشه اسطوره‌ ای به شمار می‌ رود.

آل پاچینو همچنین یکی از معدود هنرپیشه‌ هایی است که جوایز اسکار، امی و تونی تاج سه‌گانه بازیگری را بدست آورده‌ است.

آل پاچینو سابقه حضور در آثاری متعددی را در کارنامه هنری خود دارد که از میان آنها می توان به:

وال، خائن آمریکایی: محاکمه آکسیس سالی، بی خوابی، پدرخوانده کودا: مرگ مایکل کورلئونه، دانی براسکو، مجموعه فیلم های پدرخوانده،

شکارچیان، روزی روزگاری در هالیوود، مرد ایرلندنی، سیزده یار اوشن، تاجر ونیزی، بوی خوش زن، مخمصه، پترنو،دزدان دریایی سومالی،‌

سرپیکو، وکیل مدافع شیطان، مرد شهر، پسر هیچکس و خاندان گوچی اشاره کرد.

خانه – بیاخبر