به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

مهناز افشار بازیگر سینما و تلویزیون در یک استوری ویدیو به ورود سردار آزمون به آلمان و حضورش در تیم بایر لورکوزن ذوق و واکنش نشان داده است.

وقت صبح- در این استوری ویدیو مهناز افشار به سردار آزمون تبریک گفته است که از نظر کاربران عجیب به نظر می رسید. البته پیش از این آزمون به خانه مهناز افشار همه رفته بود.

او با دختر این بازیگر مطرح عکس و ویدیو هم گرفته بود. که هر دو در صفحه های شان منتشر کردند. البته شایعه ها و حاشیه های هم برای این دو ایجاد شد.

اما هر دو ترجیح دادند که واکنشی نشان ندهند.

بخوانید: “مهناز افشار” با استایل جدیدش همه را سورپرایز کرد!/تصاویر

یاسین رامین از طلاقش از مهناز افشار گفت!

یاسین رامین با حضور در یک برنامه اینترنتی، ماجرای طلاقش از مهناز افشار را بازگو کرد.

او در واکنش به مجری برنامه که پرسید «کِی از ازدواج با مهناز افشار پشیمان شدید»، پاسخ داد: «کی گفته پشیمان شدم؟»

رامین ادامه داد: «اولین بار من پیشنهاد طلاق به خانم افشار دادم، وقتی که بازداشت شدم و در زندان بودم، احساس کردم گرفتاری من ادامه‌دار خواهد بود. کلاهم را قاضی کردم و دیدم انصاف نیست که این آدم برای ماجرایی که واقعا هیچ ربطی به او ندارد، سیبل شود.»

او افزود: «برای همین تماس گرفتم و گفتم این شرایط تلخ و سخت است و پیشنهاد کردم ایشان، مسیر زندگی‌اش را عوض کند که در واکنش به این حرف من، شوکه و خیلی ناراحت شد و چند روز با من قهر کرد.»

یاسین رامین پس از بغضی طولانی، با تاکید بر اینکه مهناز افشار خیلی بامعرفت است، توضیح داد: «آدم‌ها وقتی یک زندگی مشترک را آغاز می‌کنند، انتظارِ خوشی دارند و نه توهین، زجر و بدبختی را. من و خانم افشار هم آماده آن سختی و تلخی نبودیم و یک‌هو افتادیم در این گرداب سخت و هر چه هم جلوتر می‌رفتیم، عمیق‌تر می‌شد تا رسید به زندانی‌شدن من.»

خانه – بیاخبر