به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

پریناز ایزدیار، غزل شاکری و سمیرا حسن پور ویدیویی عجیب در صفحه اینستاگرام شان منتشر کردند که نشان می دهد با لباس قجری در خیابان های اصفهان در حال دویدن هستند.

وقت صبح- پریناز ایزدیار و غزل شاکری و سمیرا حسن پور در مورد این لباس و حرکات عجیب توضیحی نداده اند. اما فعالان رسانه ای می گویند که این ویدیو مربوط به پشت صحنه سریال جیران و در نزدیک لوکیشن است.

بخوانید: ویدئو/ سکانس عروسی پریناز ایزدیار و بهرام رادان در جیران!

تقابل دیدنی پریناز ایزدیار و رعنا آزادی‌ور در جیران

پریناز ایزدیار که روزهـای اوج خود را در سینما سپری می‌کند، در شبکه نمایش خانگی نیز به جایگاه ویژه‌ای دست پیدا کرده اســت. او با سریال «شهرزاد» وارد شبکه نمایش خانگی شد و در این مجموعه درخشید.

ایزدیار در همکاری تازه خود با حسن فتحی، نقش اصلی سریال «جیران» را ایفا کرده است.

به گزارش خراسان، «جیران» محبوب‌ترین همسر ناصرالدین شاه بوده که شاه طی دیداری اتفاقی به او علاقه‌مند مـی‌شـود و بـا او ازدواج می‌کند. رعنا آزادی‌ور نیز از بازیگران زن سریال اسـت که در دومین تجربه حضور در نمایش خانگی، شانس بالایی بـرای درخشش دوبـاره دارد.

او به تازگی با سریال «زخم کاری» در مرکز توجهات بود و بازی‌اش مورد تحسین قرار گرفت. آزادی‌ور اکنون در نقش یکی از همسران عقدی ناصرالدین‌شاه یعنی «تاج‌الدوله» به شبکه نمایش خـانگی بازمی‌گردد.

اگر این نقش نیز مانند کاراکتر «سمیرا» فتنه‌گر و منفی باشد، آزادی‌ور برای بازی در «جیران» با چالشی مشابه «زخم کاری» روبه‌رو بوده است.

خانه – بیاخبر