به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرام نشان داد که به شکل ناشیانه ای در زمین تنیس مشغول خودنمایی است.

وقت صبح- بهاره رهنما که در طول ماه های اخیر تلاش می کند به عنوان یک بلاگر روی مخاطبان اش تاثیر بگذارد، این بار تلاش کرده تا چهره ای ورزشکار از خودش نشان بدهد.

اما انتشار این ویدیو نشان داد که او برای اولین بار است که وارد زمین تنیس می شود. کاربران معتقدند که بهاره رهنما این ویدیو را صرفا برای خودنمایی و تحت تاثیر قرار دادن طرفداران خود تولید و منتشر می کند.

هر چند او در این مسیر موفق عمل نکرده و بخش اعظم مخاطبان او در طول ماه های اخیر از دست رفته اند.

همچنین قیاس لایک و کامنت ها با میزان فالوورهای او نشان می دهد که بخش اعظم دنبال کنندگان او را ربات ها تشکیل می دهند.

بخوانید: اشتباه غیر قابل جبران “بهاره رهنما”در انتشار عکس بدون فیلترش/ عکس

بیوگرافی بهاره رهنما

بهاره رهنما، بازیگر ایرانی، متولد ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک است. وی در سال ۱۳۷۵، با بازی در سریال بازگشت به خانه، فعالیت حرفه ای خود را در تلویزیون آغاز کرد.

بهاره رهنما، دختر پروین قائم‌مقامی بازیگر سینما و همسر پیشین پیمان قاسم‌خانی نویسنده مشهور سینما است.

از جمله آثاری که بهاره رهنما در آنها نقش آفرینی کرده می توان به عناوینی همچون گیسو، دایره زنگی، پاستاریونی، افعی، آشنایی با لیلا، ۳۶۰ درجه، اژدر، آینه بغل، ساخت ایران، آرسنیک و تور کهنه، توفیق اجباری، سن پطرزبورگ، بعد از ظهر سگی سگی، ورود آقایان ممنوع، هرچی خدا بخواد، زن‌ها شگفت انگیزند، ورود زنده‌ها ممنوع، خنده در باران، آس و پاس، خوب، بد، جلف، هشتگ، دیو و دلبر، ایکس‌لارج و آقای سانسوررا در کارنامه هنری خود دارد.

خانه – بیاخبر