به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

مهناز افشار بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار ویدیویی از بوسه جنجالی خودش پشت فرمان ماشین اش همه را شوکه کرد.

وقت صبح- مهناز افشار که به شکل معمول عادت به انجام چنین اقدامات نامتعارفی ندارد، در این ویدیو خطاب به طرفداران اش بوسه ای برای ان ها می فرستد.

این ویدیو واکنش بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی را به دنبال داشته است. اما پس از این واکنش ها مهناز افشار هیچ عکس العملی نشان نداد.

بخوانید: عکس جنجالی “مهناز افشار” از تتوهای خصوصی بدنش/ تصویر

یاسین رامین از طلاقش از مهناز افشار گفت!

یاسین رامین با حضور در یک برنامه اینترنتی، ماجرای طلاقش از مهناز افشار را بازگو کرد.

او در واکنش به مجری برنامه که پرسید «کِی از ازدواج با مهناز افشار پشیمان شدید»، پاسخ داد: «کی گفته پشیمان شدم؟»

رامین ادامه داد: «اولین بار من پیشنهاد طلاق به خانم افشار دادم، وقتی که بازداشت شدم و در زندان بودم، احساس کردم گرفتاری من ادامه‌دار خواهد بود. کلاهم را قاضی کردم و دیدم انصاف نیست که این آدم برای ماجرایی که واقعا هیچ ربطی به او ندارد، سیبل شود.»

او افزود: «برای همین تماس گرفتم و گفتم این شرایط تلخ و سخت است و پیشنهاد کردم ایشان، مسیر زندگی‌اش را عوض کند که در واکنش به این حرف من، شوکه و خیلی ناراحت شد و چند روز با من قهر کرد.»

یاسین رامین پس از بغضی طولانی، با تاکید بر اینکه مهناز افشار خیلی بامعرفت است، توضیح داد: «آدم‌ها وقتی یک زندگی مشترک را آغاز می‌کنند، انتظارِ خوشی دارند و نه توهین، زجر و بدبختی را. من و خانم افشار هم آماده آن سختی و تلخی نبودیم و یک‌هو افتادیم در این گرداب سخت و هر چه هم جلوتر می‌رفتیم، عمیق‌تر می‌شد تا رسید به زندانی‌شدن من.»

خانه – بیاخبر