به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

امیر تتلو خواننده زیر زمینی ساکن ترکیه با انتشار ویدیویی به هواداران اش اعتراض کرده و گفته که دنبال شماره اش نگردند.

وقت صبح- امیرتتلو گفته که برخی هواداران از بلیط فروشان کنسرت اش تقاضای شماره او را دارند، به همین دلیل شماره های شرکت مدام اشغال است.

او در این ویدیو می گوید که شماره ای ندارد و بی دلیل مسئولان شرکت از اذیت نکنند. مسئول شرکت نیز در این میان می گوید که هیچ کدام از بلیط فروشان نه امیر تتلو را دیده اند نه به او دسترسی دارند.

بخوانید: ویدیو/ امیر تتلو از تتوی تازه و ترسناک اش رونمایی کرد!

توضیحات تتلو در مورد ازدواج با سحر قریشی

من نظرم هنوزم راجع به ازدواج و بچه دار  شدن همونه که بارها و بارها گفتم و به نظرم عشق وجود نداره و بلخره یه روزی آدما از هم جدا میشن.

اما اینا دلیل نمیشه که حاج خانم رو دوست نداشته باشم . من امروز ایشون رو اونقدری دوست دارم که گذشته ش برام مهم نباشه و اونقدری برام جذاب و کامل هستن که نخوام به شخص دیگه ای فکر کنم.

و راجع به فردا و روزای آینده و راجع به اینکه چی پیش میاد هم هیچی نمیدونم مثل شما که نمیدونید.

ترجیح میدم آینده ی خودم و ایشون رو به دست طبیعت بسپرم ولی خب برای بهتر شدنش هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم !به گزارش وقت صبح او ادامه داد: در ضمن ایشون هم انقدری من رو دوست دارن که گذشته م براشون مهم نباشه!

به نظر من اتفاقا آدما هرچی عين من پرونده شون سیاه تر باشه بخشیدنشون عشق بیشتری میخواد

دقت کنید ! اگه گذشته ی من از نظر شما سیاه هستش پس ایشون اگه واقعا دوستم نداشت نمیتونست گذشته ی سیاهمو نادیده بگیره.

خیلی باید یکی رو دوست داشته باشی که اینهمه حرف مردم رو به جون بخری و بازم طرف رو بخوای و البته همه ی اینا اصلا به شما ربطی نداره ولی میگم که ذهنتون باز شه تو زندگی های خودتون استفاده کنید از این بحث ها!

خانه – بیاخبر