به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

مجری شبکه پنج سیما نتوانست خود را کنترل کند و روی آنتن زنده اشکش جاری شد.

به گزارش وقت صبح، این مجری که در سوگ خواهرش نشسته بود، ناگهان به یاد عزیز از دست رفته‌اش به گریه افتاد و لحظات تلخی را روی آنتن زنده رقم زد.

 

بیانیه تند باشگاه استقلال علیه مجری تلویزیون

افشین عبداللهیان در بخشی مربوط به مظلوم بودن دو تیم استقلال و پرسپولیس اعلام کرد که سرخابی‌ها اقدام به مظلوم نمایی می‌کنند و تیم مظلوم گل‌گهری است که مقابل پرسپولیس با دست گل می‌خورد یا فجرسپاسی که با فن کشتی روزبه چشمی، دروازه‌اش باز می‌شود.

وی تاکید کرد آبی‌ها نباید ادای مظلوم بودن را در بیاورند چراکه مظلوم تیم پیکان است که دیدار جام حذفی آن‌ها برابر آبی‌پوشان لغو شد تا خودروسازان خلع سلاح شده به مصاف استقلال بروند.

در بیانیه‌ای باشگاه استقلال آمده است: چه اتفاقی تأسف‌آورتر از اینکه فردی در لباس مجری‌گری تلویزیون در ادامه حملات برخی برنامه‌های صداوسیما، بدون پرده‌پوشی به استقلال حمله می‌کند تا دم از مظلومیت چند تیم دیگر بزند؟

ورزش تلویزیون جولانگاه افرادی شده است که نه تنها قدمی برای رشد و پیشرفت فوتبال برنداشتند که سالهاست دقیقا در نقطه مقابل آن ایستاده‌اند. کاش جایگاه کارشناسی و نقد به افراد باصلاحیت و منصف می‌رسید.

اگر قرار بود اتفاقی برای این افراد رخ دهد، پس از سال‌ها فعالیت در فوتبال، اندکی خوشنامی برایشان باقی می‌ماند که حالا دنبال بدنامی نروند.

اگر انصاف و عدالت حاکم بود، در روزهایی که حق استقلال به دلیل سوت‌های نادرست ضایع شد، مهر سکوت به لب نمی‌زدند و حالا این گونه ناراحتی خود از صدرنشینی استقلال را عیان نمی‌کردند.

مدیران مربوطه در سازمان صدا و سیما دقیقا بر چه اموری نظارت می‌کنند که امثال این فرد از مقابل دوربین‌های تلویزیون کنار نمی‌روند؟ امیدواریم روزی برسد که برخی افراد در لباس کارشناس و مجری، بدنامی را به گمنامی ترجیح ندهند و بر اساس انصاف و حقیقت سخن بگویند نه چیزهای دیگر.

خانه – بیاخبر