به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

صدا وسیما در ویژه برنامه‌های شب یلدایی خود گاف عجیبی داده است.

به گزارش وقت صبح، رشید کاکاوند مجری تلویزیون به شکل هم زمان در دو برنامه زنده شب یلدای شبکه دو و شبکه چهار به شکل همزمان حضور دارد.

 

ماجرای حضور همزمان رشید کاکاوند در دو برنامه سیما چه بود؟

مدیر گروه ادب و هنر شبکه چهار درباره سوء تفاهم ایجاد شده مربوط به حضور همزمان رشید کاکاوند در دو شبکه توضیحاتی ارائه کرد.

مدیر گروه ادب و هنر شبکه چهار درباره سوء تفاهم ایجاد شده مربوط به حضور همزمان رشید کاکاوند در دو برنامه شب یلدای شبکه چهار و دو سیما توضیحاتی ارائه کرد.

امین نوروزی مدیر گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما با انتشار متنی در صفحه شخصی‌اش نوشت:

«یک ویدیویی از حضور همزمان آقای رشید کاکاوند در برنامه زنده شبکه چهار و دوم سیما در حال چرخیدن و دیده شدن است لذا این توضیح لازم به نظر می‌آید که آقای کاکاوند در استودیو ۱۲ ساختمان تولید به صورت زنده در حال اجرای ویژه برنامه شب یلدا «هزاره شعر» بودند و میان برنامه تولیدی برنامه شبکه دوم از قبل ضبط شده بود.

اما به دلیل اینکه آیتم‌های برنامه ابتدا در ویدیووال برنامه با حضور مجری پخش می‌شدند و با اینکه مجری آن برنامه منصور ضابطیان مثل بخش‌های تولیدی دیگر برنامه هیچ صحبتی از زنده بودن گفتگو با رشید کاکاوند نکردند و صرفا در آنتن زنده مقابل ویدیووال قرار داشتند و لوگو زنده طبعا در چنین ساختاری که مجری به صورت زنده در حال تماشای میان برنامه در استودیو است، از طرف همکاران پخش جای‌گذاری شده و این امر باعث بوجود آمدن چنین سوء تفاهمی شده است. »

خانه – بیاخبر