به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

روز گذشته ویدئویی از تصادف سنگین یک خودروی ۲۰۶ در بزرگراه همت تهران منتشر شد.

به گزارش وقت صبح، چیزی که در این ویدئو به شدت جلب توجه کرد، باز نشدن مجدد کیسه‌های هوای این خودرو پس از تصادف شدید بود.

 

مرگ راننده

روز گذشته سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در توضیح این خبر گفته بود: آتش نشانان در محل مشاهده کردند که ۳ دستگاه خودرو ال نود، ۲۰۶ صندوق دار و ۲۰۶ با هم برخورد کردند.

خودرو ۲۰۶ صندوق دار در مسیر شرق به غرب در حال حرکت بوده که به دلیل نامشخصی از مسیر خارج شده و با گارد ریل‌ها برخورد کرده و وارد مسیر مخالف شده است و بعد با دو دستگاه خودرو دیگر برخورد کرده است.

او گفت: در نهایت ۷ نفر شامل ۴ آقا و ۳ خانم دچار مصدومیت شدند که دو نفر از آن‌ها مصدومیت شدیدتری داشتند و بقیه مشکل خاصی نداشتند. خودروها به محل امنی انتقال داده شدند و در ساعت ۱۹:۰۴ عملیات به پایان رسید.

به گفته روابط عمومی اورژانس تهران، راننده پژو ۲۰۶ بعد از تصادف به بیمارستان رسالت واقع در بزرگراه رسالت تقاطع پل سیدخندان منتقل شد اما متاسفانه این راننده که یک آقای ۲۱ساله بود بر اثر شدت جراحت جان خود را از دست داد.

واکنش تند یک نماینده تصادف شدید بزرگراه همت

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متاسفانه شاهد هستیم بهانه‌هایی از سوی خودروسازان برای توجیه کیفیت و ایمنی پایین خودروها طرح می‌شود که مردم را بیشتر عصبانی می‌کند.

جلال رشیدی کوچی با اشاره به تصاویر منتشر شده اخیر از باز نشدن ایربگ خودروی ۲۰۶ در تصادفی در اتوبان همت تهران، بیان کرد: وضعیت نامطلوب کیفیت خودروهای داخلی اظهر من الشمس شده است. هرچه هم بیشتر درباره این موضوع صحبت کنیم به نظر می‌رسد که آب در هاون کوبیدن است. به جای اینکه روز به روز کیفیت خودروهای داخلی افزایش پیدا کند، شاهد کاهش کیفیت آن هستیم.

رویه موجود در صنعت خودروسازی نشان می‌دهد که جان مردم برای مدیران این صنعت اهمیتی نداشته و گویا فقط به فکر سود و منافع خود هستند وی در ادامه اظهار کرد: کاهش کیفیت خودروهای داخلی و نحوه توزیع و افزایش قیمت آن نیز حکایت افزایش قیمت تعرفه‌های اینترنت را دارد.

روز به روز مردم را ناراضی‌تر می‌کند. همان طوری که مقام معظم رهبری هم تاکید داشتند مردم از وضعیت خودروسازی ناراضی هستند و حق نیز با مردم است.

سوال ما این است که با وجود کیفیت پایین خودروهای داخلی که در تصادفات متعدد به دلیل ایمنی پایین منجر به مرگ مردم می‌شوند، چرا اقدامی صورت نمی‌گیرد؟

خانه – بیاخبر