به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

به تازگی ویدئویی از دم بخشداری دیشموک منتشر شده است که پلیس با یک وسیله مردم را بیرون می‌کند. ظاهرا با چوبدستی به افرادی که می خواستند محمد موحد را ببینند، ضربه زده شده است.

وقت صبح– ویدئوی متفرق کردن مردم در بخشداری دیشموک واکنش های زیادی داشت. یک مامور مردمی که جلوی بخشداری بودند را با وسیله ای متفرق می‌کند. علت کتک زدن مردم در بخشداری دیشموک  مردم ظاهرا تجمع و درخواست دیداربا محمد موحد، نماینده کهگیلویه در مجلس، بوده است.

 

به گزارش وقت صبح در این ویدئو، مامور ناجا در حالی که چوب یا وسیله شبیه به آن در دست دارد مردم را متفرق می‌کند و صداهایی از کتک زدن برخی از این افراد نیز شنیده می‌شود.

فرمانده انتظامی کهگیلویه می گوید «وسیله مشاهده شده در فیلم هیچ شباهتی به باتوم پلیس ندارد و تنها یک تکه کارتن چند لایه بود که برای متفرق کردن مردم توسط پلیس استفاده شد.»

کتک زدن مردم در بخشداری دیشموک و واکنش پلیس

فرمانده انتظامی کهگیلویه  هدف از حضور پلیس در این جلسه را «جلوگیری از تجمع و درگیری باهدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا» اعلام کرد.

سرهنگ جهان دیماز به سایت ایرنا گفته است «  ماموران نیروی انتظامی برای برقرای نظم و جلوگیری از تجمع افراد در شرایط کرونایی در سالن محل دیدار مردمی نماینده حضور یافتند.»

دیماز افزود: «پلیس در زمینه برگزاری این جلسه هیچ گونه مسئولیتی نداشته است و تنها برای جلوگیری از درگیری مردم در شرایط سخت کرونایی انجام وظیفه کرد.»

ویدئو/ لحظه جنجالی ورود مشاور شهردار کرمانشاه

خانه – بیاخبر