به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

کارشناس شبکه افق صدا و سیما از برنامه دو دولت درباره تن فروشی سخن گفت.

به گزارش وقت صبح، در این ویدئو که بخشی از برنامه جهان آرا است، فاطمه شجاعی عنوان کرد که دو دولت قصد داشت تن فروشی را قانونی کند.

 

ماجرای نشست در دولت روحانی برای قانونی کردن تن‌فروشی چه بود؟

فاطمه شجاعی در برنامه «جهان آرا» از ماجرای برگزاری نشستی با عنوان ظاهری بهداشت جنسی، اما در باطن برای قانونی کردن تن فروشی زنان و ارائه خدمات به آن‌ها پرده برداشت.

عاطفه خادمی در ابتدای این برنامه گفت: انحراف در حضور بانوان در ساختار حاکمیتی، از دوران سازندگی شروع شد و مرحوم هاشمی به وعده‌های انتخاباتی خود در مورد زنان هم عمل نکرد.

وی افزود: هاشمی در حلقه نزدیکان خود نگاه خوبی به مسئله زنان داشته است، یعنی طیفی از بستگان نزدیکش روی او اثرگذار بودند، ولی در حوزه ساختاری، یک دفتر برای بانوان ایجاد می‌کند و برای آن سرپرست تعیین می‌کند.

وی بیان کرد: دعوای کودک همسری در کشور ما به انحراف رفته است، سن ازدواج را بهانه می‌کنند که دستورات خارجی را در کشور اجرایی کنند، ولی درد اصلی کودک همسری را علاج نمی‌کنند.

به گفته فاطمه شجاعی در زمان دولت روحانی، نشستی با عنوان ظاهری بهداشت جنسی، اما در باطن برای قانونی کردن تن فروشی زنان و ارائه خدمات به آن‌ها برگزار شد، آن هم با جامعه هدف مردان متاهل!

وی در ادامه اظهار کرد: از طریق ساختارهای رسمی حاکمیتی، مسائل آزادی جنسی مطابق فرهنگ جهانی را آموزش می‌دادند بدون اینکه به مسائل شرعی و اسلامی، فرهنگ ایرانی و بومی توجه کنند، صرفا دستورالعمل‌های جهانی را ملاک قرار دادند.

خانه – بیاخبر