به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

ویدئویی از چپ شدن یک پراید در مرکز شهر کرج منتشر شده است.

به گزارش وقت صبح، در این ویدئو دیده می‌شود که چگونه یک دستگاه پراید به شکل عجیبی بین میدان استاندارد و چهارراه مصباح چپ شده است.

 

سایپا آخرین خودرو پراید کارخانه را به بازار عرضه کرد!

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا درخصوص افزایش قیمت خودرو در بازار گفت: قیمت‌هایی که برای خودروها در بازار آزاد اعلام می‌شود، به‌نوعی عددسازی دلالان و واسطه‌ها است و قیمت مصوب خودرو در شرکت‌های خودروساز بسیار کمتر از این اعداد است.

حسین کاظمی طرقی افزود: در روزهای اخیر قیمت پراید همچون سایر خودروها در بازار دچار نوسان شده که متاسفانه برخی آن را منتسب به سایپا دانسته‌اند، این در حالی است که سایپا یکسال است که تولید انواع پراید را متوقف کرده و خودرو پراید را به بازار عرضه کرده و پس از آن هیچ فروشی نداشته است.

وی ادامه داد: همانگونه که پیشتر نیز بارها اعلام کرده‌ایم، قیمت بازار خودروها توسط واسطه‌ها و سودجویان تعیین می‌شود و برآوردها حاکی ازعدم استقبال جامعه از این عددسازی‌ها و وجود رکود در بازار خودرو است.

وی افزود: این روند همچنان ادامه خواهد داشت و امیدواریم حمایت‌های لازم از صنعت خودروسازی به ویژه در شرایط دشوار تحریم و کرونا انجام شود تا با افزایش تنوع و تیراژ تولید شاهد حذف واسطه‌گری از بازار خودرو باشیم.

خانه – بیاخبر