به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

ویدئویی از تمارض یک فوتبالیست در فضای مجازی بسیار دست به دست می‌شود.

به گزارش وقت صبح، در این ویدئو فوتبالیستی به شکل عجیبی خود را در محطه جریمه حریف به زمین می‌زند و کمی پس از آن مشخص می‌شود که او تمارض کرده است.

 

تمارض و اعتراض، آفت تکراری فوتبال ایران

تنها چیزی که زیاد شده در فوتبال ما حرکات آکروباتیک بازیکنان در اطراف محوطه جریمه و داخل آن است.

بازیکن به محض اینکه پا به توپ می‌شود و سه قدم با یار مقابل کورس می‌بندد با کوچکترین تلنگری چنان پشتک وارو می‌زند که ژیمناست‌های حرفه ایی هم از تکرار آن عاجز هستند.

در گذشته مثلا یک بازیکن ریز نقشی بنام گودرزی مهاجمی که در ذوب آهن شکوفا شد و مثل همین قائدی ریز نقش بود اگر واقعی هم زمین می‌خورد داوران توجهی نمی‌کردند ولی الان مدافعان هم یاد گرفته‌اند و دقایق زیادی از بازی صرف تمارض بازیکنان می‌شود.

حقیقتا اگر خانواده بازیکنان به خصوص مادران این صحنه‌ها را ببینند ممکن است سکته کنند چون با یک تلنگر بازیکن ۲۵ تا معلق می‌زند و جالب اینجاست که کنار خط اگر زمین بخورد حواسش هست که معلق را به سمت زمین بزند تا دیده شود و یک اخطار یا اخراج یا پنالت از حریف بگیرد.

یک اپیدمی در فوتبال ما شده و داور هم هرچقدر با هوش باشد بالاخره یک جایی گول می‌خورد و ناچار است سوت بزند و گرنه آنقدر بازیکنان اعتذراض می‌کنند که بازی سرد و بی‌روح می‌شود و بیننده دچار فوتبال زدگی می‌شود.

نتیجه این کار را خاطرتان هست که کجا دیدیم و چه ضربه‌ای تیم ملی در جام ملت‌های ۲۰۱۸ امارات خورد.

بازیکن ژاپنی روی زمین افتاد، همه بازیکنان ما با این تصور که او تمارض کرده و داور هم سوت زده بازی را رها کردند و روی سر بازیکن حریف ریختند ولی داور بازی را ادامه داد و چون بازیکنان ما مشغول تسویه حساب با مهاجم رقیب بودند براحتی ژاپن گل اول را زد و بعد هم دو گل دیگر و خلاص …از جام ملت‌ها حذف شدیم.

خانه – بیاخبر