به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

مهران مدیری در برنامه دورهمی جمله جالبی را به سبک جواد خیابانی به زبان آورد.

به گزارش وقت صبح، مهران مدیری حین راهنمایی فیروز کریمی برای به زبان آوردن نام لوییس بونوئل کارگردان مشهور اسپانیایی، جمله‌ای گفت که خودش را نیز یاد جواد خیابانی انداخت.

ماجرای مهران مدیری و عصر جدید

یکی از چهره‌های کنجکاوی برانگیزی که هر از گاهی حضورش به عنوان داور «عصر جدید» جنجال برانگیز می‌شد مهران مدیری بود که هنوز هم برخی امید دارند تا در فصل‌های بعدی او را در جایگاه داوران این برنامه ببینند.

ماجرای دعوت از مهران مدیری به عنوان «داور عصر جدید» هم در گفتگویی که سال گذشته در برنامه «دورهمی» با احسان علیخانی انجام شد، کلید خورد و تا این اواخر هر بار به بهانه‌های مختلفی مطرح می‌شد.

نام مهران مدیری در این یک سال بارها در شبکه‌های اجتماعی و حتی فضای رسمی گمانه زنی می‌شد تا اینکه آخرین بار روزنامه هفت صبح خیلی جدی مدیری را یکی از گزینه‌های داوری «عصر جدید» مطرح کرد. این بار البته خیلی زود تکذیب شد و بلافاصله گزینه‌های اصلی داوری معرفی شدند.

با این حال با توجه به اینکه خود مدیری هم در گفتگوی «دورهمی» به صراحت این پیشنهاد را نفی نکرده است و حتی مورد استقبالش هم بود، او کماکان می‌تواند یکی از گزینه‌های بالقوه و جذاب داوری «عصر جدید» حتی در فصل‌های بعدی باشد.

اما او این روزها «دورهمی» را در تلویزیون و سریال‌هایی را هم در شبکه خانگی در دست دارد که احتمالاً به راحتی اجازه پروژه تلویزیونی دیگری را نمی‌دهد.

خانه – بیاخبر