به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

مسعود کیمیایی در گفت و گو با حسین دهباشی از وضعیت دردناک زندگی اش پرده برداشت و اعلام کرد مجبور به کار کردن در این سن و سال است.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو؛ در ویدیویی که به تازگی از مسعود کیمیایی، کارگردان شناخته‌شده سینمای ایران، دست به دست می‌شود، شاهد صحبت‌های تلخ او از وضعیت مالی نه چندان خوب پس از سال‌ها کار در سطح یک سینمای ایران هستیم.

این ویدیو بخشی از مصاحبه مسعود کیمیایی با حسین دهباشی، مستندساز در برنامه خشت خام است که پنج سال پیش ضبط و منتشر شده است.

بیشتر بخوانید: هدیه ای به سبک عجیب “مسعود کیمیایی”/ عکس

حکایت مسعود کیمیایی حکایت نسلی است که گویی به پایان خط رسیده، اما همچنان برای بقا می‌جنگد.

او در این بخش از مصاحبه می‌گوید: «جای دیگری نمی‌توانم زندگی کنم. جای دیگری ندارم. نه بیمه دارم، نه حقوق بازنشستگی و نه ارثی به من رسیده. در سن ۷۶ سالگی هنوز باید کار کنم.»

کیمیایی ادعا می‌کند خانه‌ای را که اکنون در آن ساکن است پسرش پولاد و جمعی از دوستان برایش خریده‌اند و سر آخر مجبور شده فیلم‌هایش را به مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان به تلویزیون بفروشد.

کیمیایی حالا ۸۱ ساله است و آخرین فیلمی که از او به نمایش درآمده خائن کشی است که با ارجاع به برخی وقایع تاریخی کودتای ۲۸ مرداد و ملی شدن صنعت نفت، به شرایط سیاسی و اجتماعی آن دوران می‌پردازد. فیلمی که واکنش‌های متفاوت منتقدان را در پی داشت.

خانه – بیاخبر