به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

محمد مسلمی یکی از عمو فیتیله‌ای‌ها به صحبت‌های اخیر مجید قناد واکنش نشان داد.

به گزارش وقت صبح، مجید قناد یکی از پیشکسوتان برنامه کودک و عمو فیتیله‌ای‌ها چند سال پیش به مشکل خوردند و راهشان از هم جدا شد.

حال پس از صحبت‌های مجید قناد، محمد مسلمی واکنش احترام‌آمیزی نسبت به صحبت‌های وی داشته است.

 

اختلاف مجید قناد با فیتیله‌ای بر سر چیست؟

به تازگی مجید قناد در گفتگویی ماجرای اختلافش با فیتیله‌ای‌ها را تشریح کرده است.

عمو قناد در این مصاحبه می‌گوید که در ابتدای امر همه چیز خوب بود و به مدت ۵ سال برنامه به خوبی اجرا می‌شد. او پس از گفتن جملاتی در تقبیح غرور اضافه می‌کند که یکی از فیتیله‌ای‌ها را غرور گرفت (از نام بردن آن شخص خودداری می‌کند) و این امر بر او مشتبه شد که عقل کل برنامه است و سعی کرد تک‌روی کند.

عمو قناد می‌گوید: «من احساس کردم کم کم برنامه دارد بزرگ ترها را به جای کودکان مخاطب قرار می‌دهد. یعنی موضوعاتش در برخی جاها شنیع است.» وی می‌گوید با این که مدیران وقت مایل نبوده‌اند که او برنامه را ترک کند، اما در نهایت او این کار را انجام داده است.

او می‌گوید از آن جا که تهیه کننده‌ی رسمی شبکه بوده می‌ترسیده که مبادا در صورت اتفاقی ناخوشایند تمام زحمت سالیان گذشته‌ی وی خراب بشود.

او تاکید می‌کند که توانایی این را داشته که به جهت این که تهیه کننده برنامه بوده آن را به کل تعطیل کند، اما به خاطر این که بچه‌ها برنامه را دوست داشته اند، صرفا خودش از برنامه کناره گیری کرده است.

عمو قناد در جواب این سوال که آیا مسائل مالی محل اختلاف او با فیتیله‌ای‌ها بوده یا اختلاف سلیقه، توضیح می‌دهد: «یک فرد از آن‌ها (فیتیله‌ای ها) می‌گفت چه لزومی دارد تهیه کننده وجود داشته باشد. خودمان کار را پیش می‌بریم.»

خانه – بیاخبر