به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

هومن سیدی در سکانسی از سریال عاشقانه در برابر محمدرضا گلزار قرار گرفت.

به گزارش وقت صبح، در بخشی از این سکانس، هومن سیدی که نقش پیمان را ایفا می‌کند، به محمدرضا گلزار پیشنهاد نقشی پیش پا افتاده را می‌دهد و ادبیات جالبی خطاب به او به کار می‌برد.

 

پایان‌بندی هندی برای «عاشقانه» ایرانی!

تسنیم نوشت: بدون شک بزرگترین ضعف سریال عاشقانه در قصه این اثر بود. قصه‌ای دست و پا شکسته با تعداد زیادی کاراکتر که اتفاقا ایفای هر کدام از آن‌ها بر عهده یک بازیگر سرشناس بود.

انتشار قسمت آخر سریال «عاشقانه» بسیاری از طرفداران این مجموعه را دچار حیرت کرد. مجموعه‌ای ۱۷ قسمته که در آخرین قسمت خود به شکلی عجیب و غریب به پایان رسید تا همانند بسیاری از آثار دیگر شبکه نمایش خانگی به صورتی ضعیف و کم‌فروغ به کار خود پایان بدهد.

این پایان‌بندی ضعیف، صدای مهناز افشار یکی از بازیگران اصلی این مجموعه را هم درآورد تا او با گلایه از پایان‌بندی ضعیف این اثر محدویت‌هایی مانند زمان، سانسور و مسائل مالی را به عنوان عوامل چنین پایانی معرفی کند.

البته این اولین باری نیست که یک مجموعه نمایش خانگی به این شیوه به پایان می‌رسد و با توجه به سرنوشت مبهم بسیاری از سریال‌های معروف تولید شده برای این شبکه حداقل می‌توان بابت به اتمام رسیدن این سریال و معلق نگه نداشتن مخاطبانش از سازندگان آن تقدیر کرد!

خانه – بیاخبر