به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

جناب خان شخصیت محبوب برنامه خندوانه میزبان امید حاجیلی بود.

به گزارش وقت صبح، در بخشی از این برنامه جناب خان با شوخی با نام خانوادگی امید حاجیلی، به گرانی‌های روزهای اخیر هم طعه زد.

 

هدف اصلی جناب خان در خندوانه

بحرانی درباره تاثیری که شخصیت جناب خان بر شناساندن مردم جنوب کشور داشته است، عنوان کرد: عشق من این بود که به قومیت‌ها بگویم بقیه قومیت‌ها چقدر قشنگ هستند. اینکه قومیت‌ها، جنوبی گوش کنند. کردها ترکی گوش کنند و همه قومیت‌ها با فرهنگ هم آشنا شوند.

این صداپیشه درباره دوران کودکی‌اش گفت: بچه که بودم وقتی می‌پرسیدند دوست داری چه کاره شوی؟ می‌گفتم دوست دارم ول بگردم. من از صبح تا شب در کوچه بودم و مدینه فاضله‌ای بهتر از آن نبود.

وقتی دانشکده هنرهای زیبا قبول شدم، ترسیدم از آن‌هایی که کاپ و جام داشتند و خیلی چیزها بلد بودند اما بعدها هر چه به دردم خورد همه‌اش محصول همان ولگردی‌ها و آنچه از دوستانم آموختم، بود. همه حیات زیسته انسان در هنرهای نمایشی به درد می‌خورد.

بحرانی در پاسخ به این سوال عبدی‌پور که چگونه بر مهمان‌های برنامه «خندوانه» تسلط و درباره زندگی آن‌ها اطلاعات داشت، گفت: ما تیمی داشتیم که درباره مهمان حرف می‌زدیم و فکر می‌کردیم که از کجا آمده و چه دوست دارد. اما اینکه دقیقا چه پروسه‌ای اتفاق می‌افتد را نمی‌دانم.

بحرانی در این گفت‌وگو درباره موسیقی جنوب هم صحبت کرد و از نی‌انبان به عنوان ساز مورد علاقه‌اش نام برد. او افزود: اولین ساز جنوب، دست است و من و بهنام همیشه دست می‌زدیم و خیلی وقت‌ها ما را به عروسی می‌بردند تا دست بزنیم!

یک خانه بود که به عروسی‌ها کرایه می‌دادند و ما همیشه در عروسی‌ها بودیم. چون خوب هم دست می‌زدیم آنجا مقبول بودیم.

خانه – بیاخبر