به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

ژاله صامتی بازیگر و داور عصر جدید از تاخیر شروع مسابقه ابراز نارحتی کرد.

به گزارش وقت صبح، ژاله صامتی همان طور که در این ویدئو مشخص است با لحنی ناراحت از احسان علیخانی می‌خواهد برنامه را زودتر آغاز کند.

 

ژاله صامتی: عصر جدیدهای قبلی را ندیده ام!

ژاله صامتی در گفتگو با ایرنا گفت: برنامه عصر جدید برنامه پربیننده‌ای است و مخاطبان بسیاری دارد. من هم فصل‌های اول و دوم برنامه را ندیده بودم فقط می‌دانستم که برنامه پرمخاطبی است. وقتی پیشنهاد شد که در داوری برنامه حضور داشته باشم، اول رفتم و فصل‌های قبلی را تماشا کردم. دیدم چه برنامه خوبی است. مردم هم خیلی آن را دوست دارند و ارتباط بسیار خوبی با آن برقرار کرده اند.

وی ادامه داد: برنامه عصر جدید را تماشاچی دوست دارد، هم برنامه نوی است. همه این موارد باعث شد که در برنامه حضور داشته باشم.

صامتی که این شب‌ها سریال زیرخاکی را هم روی آنتن دارد، درباره افراد حاضر در برنامه عصر جدید نیز اظهارداشت: افرادی که در برنامه حضور دارند، قبلا از بین تعداد بسیار زیادی انتخاب شده‌اند و ما حدود ۱۰۰ نفر یا گروه را دیدیم که استانداردهای لازم را داشتند و توانستند در برنامه شرکت کنند. خوشبختانه در این برنامه شاهد پدیده‌هایی نیز بودیم و از دیدن استعدادهای جوانان ایرانی لذت بردم.

این هنرمند درباره همکاری با سایر داورهای برنامه نیز توضیح داد: آقای همایون فر و آقای حیایی را قبلا می‌شناختم و پیش از این با هم همکاری داشتیم، ولی آقای اسماعیلی را قبلا نمی‌شناختم که در برنامه همکاری کردیم و آشنا شدیم.

او در پایان گفت: همکاری لذت بخشی بود و امیدوارم مخاطبان برنامه از دیدن آن لذت ببرند. آقای علیخانی هم که به عنوان مجری و تهیه کننده برنامه بسیار عالی کار خود را انجام دادند و همین تجربه از جمله عوامل موفقیت برنامه نیز به شمار می‌رود.

خانه – بیاخبر