به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

ویدئویی از مهراد جم منتشر شده که در آن علت رفتنش از ایران را توضیح می‌دهد.

به گزارش وقت صبح، دلیل رفتن مهراد جم از ایران به زبان خودش ممنوعیت عشق او بوده است!

 

ماجرای ورود مهراد جم به تلویزیون چه بود؟

محسن سعیدی کیا که نام هنری مهراد جم را برای خود انتخاب کرده، دو سال پیش با آهنگ‌های «شمال»، «غمت نباشه» و «شیک و پیک» به سرعت در فضای مجازی شهرتی برای خود دست و پا می‌کند؛ بدون شک یکی از دلایل این شهرت، نام «مسعود جهانی» است که معمولا به عنوان تنظیم کننده اکثر خواننده‌های جوان و نوظهور کشور معرفی می‌شود.

طولی نمی‌کشد که تلویزیون و رسانه ملی در تایید و اعتبار بخشیدن به این شهرت چند روزه، دست به کار می‌شود و تیتراژ برنامه شب یلدای شبکه یک خود به تهیه‌کنندگی علی ضیا را به مهراد جم می‌سپرد و بلافاصله بعد از این اعتبار، جم اولین کنسرت رسمی خود را بهمن ماه ۹۸ در کیش برگزار می‌کند؛

کنسرتی که حاشیه‌های فراوانی برای این خواننده به همراه دارد. از نوع پوشش جم تا عربده‌هایی که در میانه کنسرت خطاب به تماشاگران و حضار می‌زند که چرا بااو هم خوانی ندارند!

این داستان وقتی جالب‌تر می‌شود که با وجود همه این حواشی، علی ضیا دوباره او را به عنوان میهمان «ویژه برنامه شب عید نوروز» خود دعوت می‌کند و عملا با وجود همه این حواشی اعتباری مجدد به او می‌بخشد.

حضوری که این بار صدای کاربران و مردم را در فضای مجازی درمی آورد و اعتراض آن‌ها را به همراه دارد. البته به اعتبار «حرف‌های درگوشی» به تجربه دیده و ثابت شده که بسیاری از این خوانندگان جوان با دادن مبالغ گزاف به فلان تهیه کننده، سر از برنامه‌های پربیننده درآورده اند.

خانه – بیاخبر