به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

الهام حمیدی که به تازگی دومین فرزندش هم متولد شده در دنیای بازیگری کمرنگ ظاهر شده در عوض از طریق مزون ها و آرایشگرها کسب درآمد می کند.

به گزارش وقت صبح به نقل از شایانیوز؛ از این ها که بگذریم الهام حمیدی در اینستاگرام فعالیت کمی دارد اما به جاش در مزون های لاکچری رفت و آمدش فراوان است. در ادامه تصویری از او را غرق در ارایش مشاهده می کنید تا بعدتر از قر و اطوار خانم بازیگر بیشتر بگوییم.

ناگفته نماند میکاپ ارتیست این میکاپ ها خانم مریم رهنما یکی از بهترین آرایشگر های ایرانی است که میکاپ هنرمندان را انجام می دهد.

بیشتر بخوانید: “الهام حمیدی” حسابی برای تیپش خرج کرد/ عکس

قر و قمیش خانم بازیگر برای مزون و درآمد!

الهام حمیدی جدیدا خیلی در مزون ها دیده می شود که در حال پرو لباس و قر و قمیش جلوی آینه است. البته او در پیج خودش اهل تبلیغات مثل خانم رهنما نیست اما پول خوبی را در قبال این پرو های لباس میگیرد چون از شهرتش در حال استفاده است. ناگفته نماند این بازیگر زن علاقه زیادی به استایل های خاص و پر زرق و برق دارد.

دروغی کوچک که بزرگ شد

خانم بازیگر با شوهر دومش زندگی لاکچری دارد اما در بعضی از مصاحبات گله مند بود و ادعا داشت که خانه شان اجاره ای است اما بعد ها مشخص شد ماشین خانم خانما پورش است و با توجه به اینکه معتقد بود هنرمندان باید زندگی مرفهی داشته باشند ، معلوم شد زیاده خواه است و خانه اجاره ای که ازش گفته بود هم دروغ است و با نرات تند کاربران همراه شد.

شوهر مایه دار و ماشین میلیاری!

مدتی پیش الهام خانم پشت فرمان در حال رانندگی ویدیویی منتشر کرد که در اینستاگرام بسیار جنجال شد. کاربران این حرکت او را فخرفروشی دانستند.

یکی از بحث های داغ فضای مجازی مدل ماشین این بازیگر زن بود. برخی از اخبار مدل ماشین این خانم بازیگر را مازراتی دانستند اما یکی از کارشناسن خودرو مدل ماشین این خانم را پورشه دانست.قیمت نجومی این ماشین بسیاری از کاربران را متعجب کرد.

این خودرو قیمتی در حدود ۷۰ میلیارد ریال دارد که همین نکته از فخر فروشی این خانم بازیگر همه مخاطبان را دلخور کرد.

خانه – بیاخبر