به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

سوسن‌ پرور بازیگر خوب سینما، تئاتر و تلویزیون به بیان خاطراتی تلخ از دوران بازیگری خود پرداخت.

به گزارش وقت صبح، در این ویدئو سوسن پرور از تمایلش به آرایش نکردن و همچنین برخورد زننده در تست‌های بازیگری صحبت کرد.

 

سوسن‌پرور از کسانی که به او توهین می‌کنند، تشکر کرد!

سوسن‌پرور با تشکر از کسانی که به‌خاطر ظاهرش به او توهین می‌کنند می‌گوید: در حال حاضر بازیگران زیبارو در سینما ماندند، ظاهر مهم است اما قطعاً همه‌چیز نیست، علاقه‌مندان به این حرفه ایده‌ها و کار را از فضای مجازی آغاز کنند.

سوسن‌پرور بیشتر با سریال «بزنگاه» رضا عطاران دیده و شناخته شد. این روزها در «کلبه عموپورنگ» ایفای نقش می‌کند. مجموعه‌ای که مدت‌ها روی آنتن بود و به علت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) مدتی آنتن را ترک کرد و قرار است با به پایان رسیدن ایام ماه صفر دوباره به آنتن شبکه دو سیما برگردد.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر مشغول ایفای نقش در کلبه عموپورنگ و یک سریال برای پلتفرم‌های خانگی است، ادامه داد: در فضای مجازی شاهد یکسری توهین‌ها و انتقادات در مورد ظاهرم هستم از همین‌جا به آنان می‌گویم دمتان گرم، وقتی مرا مورد عتاب و خطاب قرار می‌دهید به افزایش تعداد فالوورها و دیده شدنم کمک می‌کنید.

پرور با اشاره به رابطه دوستی با مرحوم ماه‌چهره خلیلی، گفت: فوت ماه‌چهره برایمان تلخ بود، آشنایی ما به سال ۱۳۹۲ کار تئاتری ساخته اتابک مهربان برمی‌گردد، او فردی بود که عمق زندگی خودش زیاد بود و عمق زندگی اطرافیانش را زیاد می‌کرد، بسیار مهربان بود تا جایی که با خودم می‌گویم این دنیا آن هم در این روزهای تلخ لیاقت این افراد را ندارد و خوبان را می‌برد.

این بازیگر در پاسخ به سؤال مجری در خصوص اینکه پیشنهادتان به افرادی که تمایل به بازیگر شدن دارند چیست؟ عنوان کرد: در حال حاضر بازیگران زیبارو در سینما ماندند، ظاهر مهم است اما قطعاً همه‌چیز نیست، علاقه‌مندان به این حرفه ایده‌ها و کار را از فضای مجازی موبایل خود آغاز کرده و فالوور جذب کنند و بدانند که روزی مهمان چنین برنامه‌هایی خواهند شد.

خانه – بیاخبر