به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

لیلا اوتادی ویدئوی کوتاهی از خود منتشر کرده که مشخص می‌کند او در کنسرت ماکان بند حضور دارد.

به گزارش وقت صبح، در این ویدئو مشخص است که لیلا اوتادی ساکت و بی‌حاشیه روی صندلی خود نشسته و حواشی به وجود آمده برای مینا وحید کاملا برای او درس شده است!

 

لیلا اوتادی برنده جدال حقوقی برای یک فیلمنامه

حمید اعتباریان گفت: کمیته کارشناسی اتحادیه تهیه کنندگان پس از بررسی پرونده شکایت لیلا اوتادی به نفع من رأی داد.

حمید اعتباریان؛ تهیه کننده سینما در گفت‌وگو با سینماپرس درباره نتیجه نهایی شکایت‌ها پیرامون فیلم «شیطان شلوار لی می‌پوشد» گفت: مدتی است که چندان خبری از خانم اوتادی ندارم اما من به عنوان تهیه کننده فیلم از سوی اتحادیه تهیه کنندگان شناخته شدم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه خانم اوتادی درگیر بازی در یک سریال هستند و از طرفی وضعیت سینما هم کمی بلاتکلیف است فعلا تصمیمی برای شروع ساخت «شیطان شلوار لی می‌پوشد» نداریم.

لیلا اوتادی همزمان با صدور پروانه ساخت «شیطان شلوار لی می‌پوشد» به کارگردانی علی عطشانی و تهیه‌کنندگی حبیب الله کاسه ساز در مهر ماه به سینماپرس اعلام کرد که از حبیب الله کاسه ساز و علی عطشانی شکایت کرده است چرا که تحت فشار نامه‌ای دستی برای دریافت پروانه ساخت از وی گرفته‌اند.

وی تاکید کرد: به غیر از من هیچ صاحب و مالکی برای «شیطان شلوار لی می‌پوشد» وجود ندارد و من گفته‌های آقای اعتباریان را تایید می‌کنم که آقای عطشانی، حبیب الله کاسه ساز را برای تهیه فیلم وارد کرده و هیچ قراردادی وجود ندارد.

خانه – بیاخبر