به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

هنوز پس لرزه‌های حاشیه‌های کنسرت ماکان بند تمام نشده است.

به گزارش وقت صبح، به تازگی ویدئویی از مینا وحید منتشر شده که نشان می‌دهد چگونه توسط انتظامات از سالن محل کنسرت ماکان بند بیرون انداخته می‌شود.

 

کنسرت ماکان بند پس از دو سال دوری

گروه ماکان پس از حدود دو سال دوری از هوادارانش، بالاخره کنسرتش را روی صحنه برد تا شبی به یادماندنی را برای ماکانی‌ها رقم بزند.

ماکان بند دو سال پیش آخرین اجرایش را در تهران برگزار کرده بود. دو سالی که به دلیل شیوع ویروس کرونا همه‌ی اجراهای صحنه‌ای به تعطیلی کشیده شد. با حضور دوباره‌ی اجراهای صحنه‌ای، گروه «ماکان بند» در ۶ دی ۱۴۰۰ روی صحنه‌ی تالار وزارت کشور رفت.

اجرایی که با استقبال هوادانِ این گروه همراه بود و شبی به یادماندنی را رقم زد. خانواده‌های بسیاری همراه با فرزندانشان که از طرفدارانِ پروپاقرص ماکان هستند، از ساعت‌ها قبل در مقابل تالار وزارت کشور بودند تا هنگام ورود به سالن فرابرسد.

تالار وزارت پس از حدود ۲۲ ماه، ۳ هزار مخاطب موسیقی را در خود جای داده بود. مخاطبانی که بیشتر آن‌ها از نوجوانان و جوانانِ کشورمان بودند. آن‌ها ۲۲ ماه بود که از رویدادهایِ اینچنینی به دور بودند. رویدادهایی که در نشاط و شادیِ جامعه تاثیر بسیاری دارد.

هواداران از همان ابتدا نشان دادند که به شدت دلتنگ روزهای کنسرتی هستند و چقدر به دنبال فضاهایی برای ابراز شادی و نشاط هستند.

خانه – بیاخبر