به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

مهرداد میناوند آذر ماه سال گذشته برای دومین بار ازدواج کرده بود اما متاسفانه کرونا اجازه نداد زندگی مهرداد و همسرش چند ماه بیشتر دوام بیاورد.

به گزارش وقت صبح؛ شماره ۲۵ محبوب پرسپولیس دیگر در میان هواداران دو آتیشه نیست، مهرداد میناوند پرسپولیسی متعصب که همیشه به تیم محبوبش عشق می ورزید نزدیک به یکسال است که به دیار باقی شتافت. سال گذشته در چنین روزی مهرداد بنا به گفته خودش با عشق زندگی خود را شروع کرد.

امروز سالروز ازدواج مهرداد میناوند با همسرش بود اما روزگار به کام این جوان خوش اخلاق و مردمی نبود.

بیشتر بخوانید: پیام متفاوت فوت میناوند و  انصاریان برای ایران!

فیلم مراسم عروسی مهرداد میناوند و همسرش را آرش ظلی پور منتشر کرده است که در ادامه می توانید بخش هایی از مراسم عروسی مهرداد میناوند و همسرش را ببینید:

 

آرش ظلی پور نوشت: فقط دو ماه از عروسیشون گذشته بود که مهرداد برای همیشه رفت و این اولین سالگرد عروسیشون بود … تلخ تر از این مگه داریم.

مهرداد میناوند ۹ آذر ۹۹ در پستی اینستاگرامی از ازدواجش خبر داده بود و تصویری از کارت عروسی خود در استوری اینستاگرام منتشر کرد و رسما به جرگه متاهلین پیوسته بود. میناوند در روز تولدش داماد شده بود.

مهرداد میناوند نوشت:

بنام آفریدگار عشق سلام به همه دوستان جان

امسال روز تولدم مصادف شد با یک رقم رویایی…تاریخی که سالها انتظارش را میکشیدم و همیشه در ذهنم یک رویداد منحصر به فرد تداعی میشد.مطمیٔن بودم اتفاق خاصی در این روز برای من رخ خواهد داد اتفاقی بینظیر…

بله انگار درست حدس زده بودم روز تولدم در ۹۹/۹/۹ به لطف خدا بی نظیر رقم می خورد.این تاریخ برایم جاودانه شد و امیدوارم که جاودانه بماند.پس از فراز و نشیب های معمول زندگی در طول این سالها، امروز به آرامش رسیدم و با نام خدا و تکیه بر ایمان به او، فصلی نو در زندگیم آغاز شد.

ازدواج من با دختری که عاشقانه دوستش میدارم، در این روز بینهایت لذتبخش است و بهتر از این نمیتوانست اتفاق بیافتد.سه سالی میشد که برای چنین روزی برنامه ریزی و لحظه شماری میکردم…خدا رو شکر میکنم که محقق شد.

شکر

 

خانه – بیاخبر