به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

فلور نظری بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون چند وقتی است که در خرج از کشور به سر می‌برد.

به گزارش وقت صبح، به همین منظور، فلور نظری ویدئوی کوتاهی از حال و هوای کریسمس و یک درخت کریسمس خوراکی منتشر کرده است.

 

فلور نظری: پیشکسوتان مسافرکش شده‌اند

امروز خیلی حرفه‌ای‌های ما مثل خودم که فوق‌لیسانس بازیگری دارم و در دانشگاه تدریس می‌کنم، کم‌کار و حتی بعضاً بیکار شده‌ایم؛ من ۲۵ سال است که بازیگری می‌کنم و خود تلویزیون و رسانه مرا معروف کرد؛

در بسیاری از سریال‌های تلویزیونی خصوصاً طنز، ایفای نقش کرده‌ام اما باندبازی و رفیق‌بازی باعث شده تا حرفه‌ای‌ها کم‌کار شوند و این واقعیتی اسف‌بار است. مردم بازی ما را دوست دارند و دیگر چگونه بگویند!

هزاران هزار بار در خیابان و فضای مجازی، حتی دایرکت اینستاگرام نوشته‌اند ما بازی شما را دوست داریم؛ کارهای شما نوستالژی‌اند و می‌خواهیم امثال شما را ببینیم اما متأسفانه حرفه‌ای‌ها کم‌کار و حتی بعضاً بیکار شده‌اند.

اینکه در مهمانی‌ها نقش تقسیم می‌شود و یا نقش می‌فروشند و از روی تعداد فالوور، بازیگر انتخاب می‌شود را دقیقاً نمی‌دانم؛ اما اگر چنین باشد اسف‌بار است.

متأسفم که من همیشه این اتفاقات را شنیده‌ام و با خودم گفته‌ام “خدا کند آنقدر سطحی و بی‌مایه نباشند که به فالوورهای بازیگر نگاه کنند و به او نقش بدهند.

من هم شنیده‌ام که می‌گویند نقش‌ها در میهمانی‌ها هم تقسیم می‌شوند، اینها یعنی فساد! اگر همه این اتفاقات حقیقت داشته باشد خیلی تأسف‌بار و ناراحت‌کننده است.

خانه – بیاخبر