به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

فریبا نادری در برنامه دورهمی از آغاز زندگی مشترک با همسرش گفت.

به گزارش وقت صبح، در این برنامه فریبا نادری صراحتا و با لحنی شیرین و طناز گفت که او برای ازدواج پیش قدم شده است.

 

از ازدواج‌های فریبا نادری تا به دنیا آمدن فرزند

فریبا نادری با وجود ۲۷ سال اختلاف سن با مسعود رسام و آگاه بودن به بیماری او و مخالفت پدرش تن به این ازدواج داد و زندگی عاشقانه‌ای در کنار همسرش داشت.

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره زندگی با مسعود رسام میگوید: من و مسعود بعد از مدتی آشنایی احساس کردیم که به هم علاقه مندیم و همین علاقه ما را متقاعد کرد که ازدواج کنیم.

من در آن زمان من از بیماری مسعود خبر داشتم و سال ۸۵ پزشکان گفتند که شش ماه بیشتر زنده نیست اما عشق نیرویی دوباره به او بخشید تا سه سال بعد هم با سرطان مبارزه کرد.

پدر فریبا نادری مخالف سرسخت ازدواج دخترش با مسعود رسام بود و تا بعد از فوت مسعود رسام حاضر نشد تا دخترش را ببیند اما نیروی عشق در فریبا نادری و چیزهای که از مسعود رسام آموخته بود او را محکم‌تر و استوارتر کرده بود و حاضر بود بخاطر او خیلی چیزها را تحمل کند.

ازدواج دوم

بعد از درگذشت مسعود رسام فریبا نادری اعلام کرد که هرگز با اهالی سینما ازدواج نمیکند و همسر او هم شغلی خارج از حیطه هنر دارد.

فریبا نادری ۸ سال بعد از درگذشت مسعود رسام با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد و برای بار دوم زندگی مشترک تشکیل داد.

فریبا نادری یک سال بعد از ازدواجش برای اولین بار مادر شد و تولد دخترش حال و هوای دیگری به زندگی او و همسرش بخشید.

سوم اسفندماه سال ۹۶ فریبا نادری با انتشار پستی خبر از مادر شدن و تولد دخترش یارا داد.

خانه – بیاخبر