به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

صبا راد مجری سابق تلویزیون و همسر مانی رهنما به حواشی ایجاد شده در جشن تولدش واکنش نشان داد.

به گزارش وقت صبح، در این ویدئو صبا راد دلیل حواشی ایجاد شده درباره جشن تولدش و برخی ژست‌ها و حرکت‌های او و همسرش را توضیح داد.

 

یک بام و دو هوای مانی رهنما و صبا راد

مانی رهنما و همسرش با مهاجرت به ترکیه از یک سو این کشور را بهشتِ خودشان توصیف و از سوی دیگر ایران را کشوری بد توصیف می‌کنند.

به گزارش تسنیم، مانی رهنما، با نام اصلی شهرام از خوانندگان موسیقی پاپ یا به روایتی پاپ – کلاسیک است.

نقطه عطف کارهای هنریِ او آشنایی و همکاری با بابک بیات بود. از نخستین آثار او خواندن تیتراژ فیلم «مرسدس» به کارگردانی مسعود کیمیایی بود که این فیلم محصول سال ۱۳۷۶ بود.

در کارنامه هنریِ مانی رهنما آثار درخوری وجود دارد که به راستی کیفیتِ برخی از آن‌ها بسیار بالاست.

اما باید بپذیریم که مانی رهنما در یک دهه اخیر دیگر در میان خوانندگان پرطرفدار نبود و نیست. او هم مانند بسیاری از هم نسلانش دیگر آثارِ پرمخاطبی تولید و منتشر نمی‌کرد. در عین حال دیگر هم نتوانست آثارِ ماندگارِ گذشته‌اش را تکرار کند و موفقیتی در آثارِ چند سال گذشته‌اش نداشت.

البته این به معنایِ کم کاری یا بی‌کاریِ رهنما نبود. او همواره آثار جدیدش را تولید و منتشر می‌کرد اما دیگر خبری از استقبال و دیده و شنیده شدن نبود.

شاید کم توجهیِ مخاطبان موسیقی به آثار رهنما باعث شد که او به سمت حاشیه برود. رهنما در سال‌های گذشته تلاش می‌کرد تا با ایجاد حاشیه و استفاده از مسائل حاشیه‌ای کمی دیده و یا شنیده شود.

ازدواج مانی رهنما با با صبا راد مجریِ برخی از برنامه‌های صدا و سیما، به دیده شدنِ رهنما اندکی کمک کرد. اما این مسئله هم چندان دوامی نداشت و خیلی زود برای مخاطبان تکراری شد.

در نهایت رهنما به همراهِ همسرش تصمیم گرفت تا به ترکیه مهاجرت کند.

خانه – بیاخبر