به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

ویدئویی از سوتی یک مجری روی آنتن زنده در فضای مجازی دست به دست شده است.

به گزارش وقت صبح، در بخشی از برنامه کیمیا گیلانی مجری مسابقه دو در دو در جواب مهمان تلفنی که می‌گوید کودکی ماهه دارد، چند بار می‌پرسد: چند سالشه؟

 

مسابقه دو در دو

“مسابقه دو در دو″ مسابقه تلفنی جدید شبکه دو سیما با اجرای کیمیا گیلانی است. در ادامه به معرفی و آشنایی با مسابقه دو در دو شبکه دو به همراه شماره پیامک و نحوه شرکت و منابع سوالات و جوایز و هر آنچه که باید درباره این مسابقه تلفنی بدانید را در اینجا بخوانید.

۲ در ۲ با هدف ایجاد سرگرمی و نشاط اجتماعی، ارتقای دانش عمومی و تعامل هر چه بیشتر با مخاطبان از دوشنبه ۲۲ دی ساعت ۱۹:۴۵ از شبکه دو سیما در حال پخش است و در ایام نوروز ۱۴۰۱ نیز این برنامه برای مخاطبان و بینندگان مسابقه‌های تلفنی و زنده پخش شد و هم اکنون نیز در حوالی ساعت ۱۹:۴۵ در حال پخش است.

با نزدیک شدن به ایام ماه رمضان و پخش ویژه برنامه افطار، احتمالا زمان پخش این مسابقه زنده نیز تغییر خواهد کرد که در صورت تغییر و یا پخش به روال سابق، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

این برنامه تلفنی شامل بخش‌های اطلاعات عمومی، مسابقه حافظه، سوالات هوش و بازی با حروف است که از شنبه تا چهارشنبه از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

خانه – بیاخبر