به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

ویدئویی از یک مصاحبه قدیمی سحر قریشی در فضای مجازی دوباره دست به دست می‌شود.

به گزارش وقت صبح، سحر قریشی با توجه به خبرهای دروغ در فضای مجازی گلایه کرد که حاشیه‌های زیادی برای او به وجود می‌آورند.

این در حالی است که او باید این سوال را ابتدا از خودش بپرسد.

 

سحر قریشی طعمه جدید شبکه قمار؟

فرهیختگان نوشت: «سحر قریشی» طی روزهای گذشته در کانون اخبار فضای مجازی قرار گرفته است. این‌بار نه از بابت اظهارنظری منتسب به او، بلکه انتشار عکسی از او که با قرار گرفتن در کنار یک تصویر دیگر، شائبه‌هایی را در مورد ازدواج این بازیگر رقم زده است.

اینکه این دو عکس چگونه در کنار یکدیگر قرار گرفته و چه فرد یا افرادی در پشت‌پرده انتشار آن قرار دارند، موضوع بحث این گزارش نیست. موضوع مهم‌تر اما دلیل این فضاسازی‌هایی است که هرچند وقت یک‌بار برای برخی از سلبریتی‌هایی که به خارج از کشور می‌روند، پیش آمده و آن‌ها را به ترند اینترنت تبدیل می‌کند.

یک زمانی «مهراد جم»، یک وقت دیگر «ریحانه پارسا» و الان هم «سحر قریشی». جالب‌تر آنکه این فضاسازی‌ها، زمینه کاری و فکری این چهره‌ها را شامل نشده و بیشتر روی سبک زندگی آن‌ها و افق به‌اصطلاح روشنی که برایشان رقم خورده است، تاکید دارد.

ترکیه

البته یک کلیدواژه مشترک برای تمامی این چهره‌ها وجود دارد: «ترکیه»

اینکه چطور این سلبریتی‌ها که عمدتا از تمکن مالی خوبی برخوردار هستند به‌جای حضور در کشورهای متمدن اروپایی و آمریکایی یا حتی امارات که تفاوت هزینه‌ای چندانی با ترکیه ندارد، به این کشور پناه برده و زندگی جدید خود را در این کشور آغاز می‌کنند، خود محل گمانه‌زنی‌های فراوانی است که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

البته که در مورد «سحر قریشی» طبق گفته «محمدحسین فرحبخش»؛ تهیه‌کننده کهنه‌کار سینمای ایران، وی حدود ۳ ماه پیش به قصد ازدواج از کشور خارج شده و احتمالا مهاجرتی در کار نبوده و وی به ایران باز خواهد گشت.

اما حداقل قضیه این است که قریشی تا به اینجای کار، در همان مسیری قدم گذاشته که سلبریتی‌های دیگر برداشته بودند و از این‌جا به بعد است که نشان می‌دهد وی تا چه اندازه، با نیت آن سلبریتی‌ها، از کشور خارج شده و در ترکیه سکنی گزیده است.

خانه – بیاخبر