به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

سام درخشانی مهمان برنامه خندوانه بود و در قسمتی از آن خبری مهم درباره پژمان جمشیدی داد.

به گزارش وقت صبح، سام درخشانی در قسمتی از این برنامه ضمن گفتن از رابطه صمیمانه بین او و پژمان از ازدواج نزدیک او خبر داد.

 

آخر خطر همکاری پژمان جمشیدی و سام درخشانی

مهراب قاسمخانی، نویسنده سریال «پژمان» که اولین اثر مشترک زوج پزمان جمشیدی و سام درخشانی بود، ای روزهای اخیر اعلام کرد که دیگر از این زوج در آثارش استفاده نخواهد کرد.

مهراب قاسم‌خانی در مصاحبه با روزنامه هفت صبح گفت: «ما خودمان به این نتیجه رسیده‌ایم کار روی زوج سام و پژمان دیگر بس است و بهتر است دیگر ادامه نداشته باشد.

برای مردم تاریخ مصرفی وجود دارد. ممکن است بازیگر کمدی باشی و با یک تیپ و بازی خاص به شدت جواب بگیری، اما شاید بعدش سلیقه مردم عوض شود.

ما در سریال‌های تلویزیونی بازیگران زیادی داشته‌ایم که با یک تیپ جا افتاده‌اند و آن را برده‌اند در سینما و چند سالی خرج کرده‌اند اما یک مرتبه تمام شده‌اند چون کاملاً به ذائقه مخاطب بستگی دارد».

این نویسنده درباره حضور این زوج در دو قسمت فیلم «تگزاس» نیز چنین گفت: «حضور در تگزاس انتخاب خودشان بود، ما که نمی‌توانستیم دخالت کنیم.
ولی یادم هست در شروع تگزاس خیلی صحبت کردیم که با احتیاط این کار را انجام دهید تا اگر خواستیم پژمان را ادامه دهیم ضربه‌ای به کارمان نخورد.

البته من هیچ وقت تگزاس را ندیدم و نمی‌دانم کارشان چطور بود اما احساس می‌کنم کم کم بسشان است. برنامه‌ای برای ادامه خوب، بد، جلف نداریم. برای سریال هم برنامه‌ای نداشتیم. اصرارها و فشارها باعث شد پیمان ادامه دهد. اما دیگر گفتیم بس است».

خانه – بیاخبر