به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

فقیهه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون در یک لایو اینستاگرامی شرکت کرد.

به گزارش وقت صبح، فقیهه سلطانی در بخشی از ویدئو درباره راز جوان ماندنش صحبت کرد.

 

سوپرایز فقیهه سلطانی برای سال جدید!

فقیهه سلطانی که سال گذشته با سریال «یاور» یکی از نقش‌های منفی جذاب زنانه را در سریال‌های تلویزیونی تجربه کرد در گفت و گو با خبرگزاری برنا از فعالیت‌های جدیدش می‌گوید و در سال جدید با نمایش یه گاز کوچولو روی صحنه تئاتر خواهد رفت.

فقیهه سلطانی متولد ۱۳۵۳ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که فارغ‌التحصیل «رشته ادبیات نمایشی» از دانشگاه آزاد اسلامی است یک دوره‌ی بازیگری را در سال ۱۳۷۱ زیر نظر گلاب آدینه گذرانده و همچنین بازیگری سینما را از سال ۱۳۷۳با بازی در فیلم «روسری آبی» ساخته‌ی رخشان بنی‌اعتماد آغاز کرد. سلطانی در بیست و یکمین جشنواره فیلم فجر با ۳ فیلم پرکارترین بازیگر بود.

او که در کارنامه هنری‌اش آثار ارزشمندی چون «فرشتگان بی‌بال»، «یاور»، «تبریز در مه»، «امام علی» و… دیده می‌شود در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا در خصوص فعالیت‌های اخیرش گفت: در سال گذشته در سه سریال به ایفای نقش پرداختم که یکی از آن‌ها مختص رسانه ملی بود.

اما به خاطر اینکه قرارداد عقب افتاد مجبور شدم آن را نیمه‌های راه رها کنم و علاوه بر آن نیز یک اثر دیگر که مختص به شبکه نمایش خانگی بود در اواسط کار بی‌دلیل کنسل شد درواقع من به طور کامل توانستم فقط در یک سریال بازی کنم به این خاطر که مشکلات دو سریالی که بالاتر هم اشاره کردم وقت و زمان من را هدر داد و به همین منظور نتوانستم در پروژه‌های دیگری کار کنم.

او در پاسخ به این سوال که برنامه حرفه‌ای‌اش برای سال ۱۴۰۱چیست و قرار است چه کارهایی انجام دهد بیان کرد: به امید خدا قرار است نمایش «یه گاز کوچولو» را که در زمان کرونا اجرا کردیم اما آنطور که باید نتوانستیم آن را روی صحنه نگه داریم و روی آن مانور دهیم را دوباره با یک گروه متفاوت روی صحنه اجرا کنیم که کارگردانی آن نیز بر عهده خودم می‌باشد.

خانه – بیاخبر