به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

دنیا جهانبخت ویدئویی از لامبورگینی سواری خود منتشر کرده است

به گزارش وقت صبح، دنیا جهانبخت لامبورگینی اوروس مدل ۲۰۲۱ را سوار شده که ۲۱۸ هزار و ۹ دلار قیمت دارد.

یلا توجه به قیمت ارز این خودرو حدود ۶.۵ میلیارد ارزش دارد و با توجه به مالیات و عوارض و سود واردکننده ها، به شرط ورود به کشور، این خودرو زیر ۲۰ میلیارد فروش نخواهد رفت.

مشخص نیست این خودرو متعلق به دنیا است یا ان که صرفا کرایه کرده است تا با آن صفحه اینستاگرامش را رونق بخشد.

 

لامبورگینی اوروس مدل ۲۰۲۱

لامبورگینی تصمیم گرفته مدل ۲۰۲۱ از شاسی‌بلند اوروس را به مجموعه‌ای جدید مزین نماید تا این خودروی شاسی‌بلند بیش از پیش بتواند نظر مشتریان را جلب کند.

این پکیج که با نام پرل کپسول (Pearl Capsule) معرفی شده شامل رنگ‌های جدید برای بدنه و تزئیات خاص کابین خواهد بود. قیمت این مدل در ایالات متحده برابر با ۲۱۸.۰۰۹ دلار تعیین شده است.

اولین رهاورد پکیج پرل کپسول برای لامبورگینی اوروس، پوشش صدفی بدنه خواهد بود که شامل سه رنگ زرد Giallo Inti، نارنجی Arancio Borealis و سبز Verde Mantis خواهد شد.

قطعات مشکی براق روی سقف، باله و دیفیوزر عقب و برخی نقاط دیگر نصب شده که تضاد زیبایی با رنگ‌های روشن بدنه ایجاد می‌کند. رینگ‌های ۲۳ اینچی این خودروها نیز با ترکیبی از مشکی و البته جزئیات همرنگ با بدنه رنگ‌آمیزی خواهد شد ضمن این‌که خروجی دوگانه اگزوز نیز با خاکستری مات روکش شده است.

در فضای کابین لامبورگینی اوروس مجهز به پکیج پرل کپسول در همان نگاه اول رنگ‌آمیزی دوگانه پوشش‌های داخلی جلب نظر می‌کند که از ترکیب مشکی و رنگ بدنه خودرو شکل گرفته است.

خانه – بیاخبر