به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

زورگیرانی که هفته گذشته اقدام به زورگیری در شهرک وائین شهریار کرده بودند، برای بازسازی صحنه زورگیری به محل وقوع جرم برده شدند.

به گزارش وقت صبح به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردار کیوان ظهیری گفت: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر وقوع خفت گیری از یک خانمی در شهرک وائین شهریار، دستگیری سارق یا سارقان در دستور پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات گسترده و اقدامات فنی و پلیسی و بصورت نامحسوس با تعقیب و مراقبت شبانه روزی، هویت اعضای این باند ۳ نفره سارقان سابقه دار را شناسایی و طی عملیاتی غافلگیرانه و با هماهنگی قضائی در مخفیگاه خود در اطراف شهرستان شهریار دستگیر و به پلیس آگاهی اتتقال داده شدند.

به گفته فرمانده انتظامی غرب استان تهران به هیچ عنوان به مخلان نظم و امنیت اجازه عرضه اندام نخواهیم داد و در بحث تامین امنیت مردم، کوتاه نخواهیم آمد و مردم نیز باید برای داشتن شهری سالم و آرام با خادمان خود همکاری و در صورت مشاهده هر گونه موارد فوق مراتب را سریعا با شماره ۱۱۰ اعلام کنند.

این زورگیران برای بازسازی صحنه جرم به محل وقوع جرم در شهرک وائین برده شدند.

 

دستگیری متهمان

دادستان شهریار از دستگیری عوامل زورگیری از یک زن در شهرک وائین شهریار خبر داد.

حمید عسکری‌پور گفت: پیرو فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر سرقت به عنف از یک خانم در شهرک وائین شهریار، پس از صدور دستور قضایی متهمان شناسایی و بازداشت شدند.

به گفته دادستان شهریار، پرونده در مرحله تکمیل تحقیقات مقدماتی است.

پیش از این حمید عسگری‌پور دادستان عمومی و انقلاب شهریار از تشکیل گروهی متشکل از ماموران زبده پلیس آگاهی برای شناسایی و دستگیری زورگیران خبر داده بود.

خانه – بیاخبر