به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

یک دزد بدشانس به سراغ سرمربی بوکس تیم ملی رفته است.

به گزارش وقت صبح، این دزد پس از موبایل قاپی با واکنش سریع علیرضا استکی رو به رو شد.

 

از علی اکبری پول نگرفتم!

نخستین نشست مطبوعاتی امیر علی‌اکبری که همزمان با امضای قراردادش با سازمان UFC بود، در حالی برگزار شد که چند روز پیش از این نشست خبری، خبر قطع همکاری او با علیرضا استکی رسانه‌ای شد. موردی که شاید کم‌تر کسی انتظار شنیدنش را می‌کشید. علی‌اکبری در نشست خود از استکی تشکر کرد و مشغله‌های او را دلیل پایان همکاری‌شان دانست. در همین راستا استکی در این باره توضیح می‌دهد.

«صلاح بود بعد از سه سال همکاری این تصمیم گرفته شود. وقتی یک ورزشکار توسط مربی و با زحمت خودش برند می‌شود، زمانی می‌رسد که بهتر است تنها ادامه بدهد. هرچند امیر تنها نیست و دعای مردم و کمک‌های زیادی دارد.

من هم با توجه به زیاد شدن کارهای شخصی‌ام صلاح دیدم که این تصمیم را بگیرم. امیر با اینکه یک نفر است اما یک تیم کامل با ذهن باز و آزاد می‌خواهد. با این شرایط هم نمی‌توانستم مثل سابق تمام روز زمان بگذارم.

وظیفه ما ساختن آدم‌هاست و از این به بعد هم باید همین کار را انجام بدهیم. دست من برای همه خوب است اما برای خودم نمک ندارد (خنده).

در این سه سال صبح تا شب با امیر بودم و خیلی نمی‌توانستم به بوکس فکر کنم. کار امیر طوری بود که برای هر مسابقه باید هشت ماه تمرین می‌کردیم. همچنین احساس کردم امیر دیگر نیازی به من ندارد.

اصلا. هرچقدر شما از امیر گرفتید من هم گرفتم. من در این سال‌ها مثل برادر خالصانه و مخلصانه کنار امیر بودم و اصلا بحث مالی نبوده که بخواهیم به اختلاف بخوریم.»

خانه – بیاخبر