به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

علی پهلوان خواننده گروه آریان که محبویت فراوانی در بین جوانان داشت، چند سالی است که به اسرتالیا مهاجرت کرده و بیشتر از راه شبکه‌های اجتماعی با مخاطبانش در ارتباط است.

به گزارش وقت صبح، حال علی پهلوان به همراه ساناز کاشمری، هم خوان و سیامک خواهانی ویولنیست گروه آریان ترانه محبوب اوج آسمون‌ها رو بازخوانی کرده اند.

 

جزئیات حادثه رانندگی برای گروه آریان

چند عضو یکی از گروه‌های قدیمی موسیقی پاپ در کشور، در حین فیلم برداری ویدئو کلیپی در شمال ایران دچار سانحه شدید رانندگی شدند.

پیام صالحی و شراره فرنژاد (دو عضو قدیمی گروه آریان) که از چند ماه پیش با همراهی «علیرضا طباطبایی» برخی فعالیت‌های شخصی خود را در حوزه موسیقی پاپ از سر گرفته اند، در حین فیلم برداری تیزر اثر جدیدشان (تک قطعه آرامش)، دچار سانحه رانندگی شدند و خودروی حامل آن‌ها واژگون شد.

پیام صالحی درباره این اتفاق می‌گوید: «اواخر فیلم برداری بود و کارگردان برنامه به همراه شراره فرنژاد و دو دوست دیگر که در این ویدئو نقش بازیگر را داشتند، با ماشین من قرار بود فاصله کوتاهی را طی کنند.

شیب جاده هم زیاد بود و دره‌ای به عمق سیصد متر هم در نزدیکی محل فیلم برداری بود. متاسفانه کارگردان پشت فرمان نشست و در حین رانندگی به یک باره دچار تشنج شد و با یک سرعت غیر معمولی از فاصله نیم متری من رد شد و پس از برخورد با کوه، خودرو واژگون شد.»

خانه – بیاخبر