به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

حمید لولایی مهمان برنامه جواد رضویان در شبکه نسیم بود.

به گزارش وقت صبح، در بخشی از این برنامه یکی از عوامل برنامه با حرکتی هماهنگ شده حمید لولایی را عصبانی کرد، به حدی که نزدیک بود کار به زد و خورد بکشد!

جواد رضویان با حرکتی سریع حمید لولایی را کنترل و آرام کرد.

 

نقش خشایار از کجا آمد؟

او درباره نقش خشایار در این سریال توضیح داد: «نقش خشایار را خیلی دوست داشتم. خشایار به تنهایی داستان داشت و به تنهایی می‌توانست روایت را جلو ببرد.

از نظر روحی خیلی بر من تاثیر گذاشت. بعد از خشایار که یک سال و نیم هم گذشته بود، رضا عطاران همه‌اش به من می‌گفت از خشایار بیا بیرون. بعد از این کار من در این نقش فرو رفته بودم. حتی دست‌هایم هم لرزش گرفته بود.»

لولایی افزود: «سر همین برنامه اتفاقاتی افتاد که اگر بخواهم روایت کنم، کتابی خواهد شد برای خودش. یکی تعریف می‌کرد که یک وانت نامه از روابط عمومی به دست‌مان می‌رسید. کار موفقی بود که ۳۰۰ شب طول کشید. کار به جایی رسید که هر روز ضبط می‌کردیم و همان روز هم پخش می‌شد. گاهی هم برخی سکانس‌ها را زمان کم داشت، من و بهروز را کنار هم می‌گذاشتند تا آن تایم را پر کنیم.»

این بازیگر با بیان این‌که برای مدتی عمیقا در نقش خشایار فرو رفته بود، ادامه داد: «یک روز، خبرنگاری از من پرسید که این کتک زدن‌ها در نقش خشایار خیلی شیرین است برای‌تان؟ گفتم آره. چون پدرم هم از این کتک‌ها به ما می‌زد.

آن روزنامه طوری تیتر زده بود که گویی من نقش خشایار را از روی پدرم برداشت کرده بودم. درحالی که پدرم خیلی سرحال بود و در حدود ۶۰ سالگی فوت کرد. وقتی «زیرآسمان شهر» را کار می‌کردیم قرار نبود اصلا خشایار نقشِ پیرمردی اینچنینی باشد.

خانه – بیاخبر