به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

علی دایی اولین مهمان برنامه ۳۶۰ به میزبانی عادل فردوسی‌پور بود.

به گزارش وقت صبح، در بخشی از این برنامه اولیم مصاحبه عادل فردوسی‌پور و علی دایی در اولین سال برنامه نود پخش شد.

این مصاحبه مربوط به سال ۱۳۷۸ و حضور علی دایی در باشگاه هرتابرلین بود.

 

۱۸ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد با کمک علی دایی و خیرین آزاد شدند

رئیس کل دادگستری استان اردبیل از آزادی ۱۸ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد استان اردبیل با کمک علی دایی و جمعی از خیرین خبر داد.

در راستای اجرای پویش نذر اربعین حسینی ۱۸ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد استان اردبیل با مبلغ بدهی بالغ بر ۲۷ میلیارد ریال از بند رهایی یافتند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین کثیرلو رئیس کل دادگستری و رئیس هیأت امنای ستاد دیه استان اردبیل در اختتامیه پویش نذر اربعین حسینی که با شعار «هر مسجد آزادی یک زندانی» برگزار شد، اظهار کرد: آن چه امروز باعث می‌شود تا ما در مقابل دولت‌های زورگو موضعی مقتدرانه داشته باشیم تکیه بر خون شهدا و تاسی از مکتب حسینی در مقابله با زورگویان است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به استخلاص ۱۸ زندانی جرایم غیرعمد در اربعین سال ۱۴۰۰ گفت: برای آزادی این تعداد زندانی رقمی بالغ بر ۴ میلیارد و۲۳۰میلیون ریال به صورت کمک ویژه پرداخت شده است.

وی با تقدیر از اقدام خالصانه علی دایی در برپایی این طرح خداپسندانه بیان کرد: قهرمان بودن و در کنار آن برخورداری از منش پهلوانی، نعمت بزرگی است که موجب ماندگاری نام و یاد افراد در اذهان عمومی می‌شود.

در این راستا آقای علی دایی که به راستی چه در زمین فوتبال و چه در عرصه خدمات حمایتی از گذشته تا به امروز فردی شناخته شده هستند و در پویش امسال سهم عمده‌ای را بر عهده داشتند که در این مجال از تلاش این ورزشکار نامی تشکر می‌کنیم.

 

خانه – بیاخبر