به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

یک کارشناس در برنامه تلویزیونی فرهنگی – هنری «بی‌چارچوب» شبکه چهار سیما حضور یافت و اقدامی جالب توجه از امیر تتلو، تلویحا حمایت کرد.

به گزارش وقت صبح، این کارشناس برای حمایتش از امیر تتلو دلایلی آورد و عنوان کرد: هنرمند را کنار گذاشتیم و الان شاهد کنسرت‌های چند ده هزار نفری در ترکیه هستیم.

وی افزود: خواننده آن‌ور آب سالی یک آهنگ منتشر می‌کند و کل سیستم فرهنگی کشور را به هم می‌ریزد.

تتلو و تتل بت و سایت شرط‌بندی

امیر تتلو خواننده جنجالی که همیشه مخالف این گونه سایت ها بود  هم پس از مدتی از سایت شرط‌بندی خود رونمایی کرد.

گفته می شود او تحت فشار برای ازادی از زندان ترکیه چنین کاری کرده است و بعدا هم سایت خود را بست.

ایجاد سایت شرط‌بندی در میان «شاخ‌های مجازی» امری مرسوم است.

کسانی که به هر قیمتی برای دیده شدن تلاش می‌کنند؛ زمانی که به میزانی از فالور می‌رسند سریعا یک سایت شرط‌بندی به نام خود ثبت می‌کنند و صفحه خود را تبدیل به صفحه تبلیغ آن سایت می‌کنند.

امیر تتلو خواننده جنجالی؛ در حالی از سایت خود رونمایی کرد با انتشار یک پیام صوتی در کانال خود از سایت‌های شرط‌بندی خواسته بود که برای آلبوم جدید او اسپانسر شوند.

بعد از یک روز تتلو گفت: «اگر سایت‌های شرط‌بندی سر کیسه را شل نکنند و ۵۰۰ هزار دلاری که من برای آلبوم نیاز دارم را به من ندهند خودم سایت می‌زنم و کار همه را کساد می‌کنم!»

این در حالی است که تتلو جند ماه پیش؛ زمانی که باز او پرسیده شد که آیا «آریانا» یکی دیگر از چهره‌های فضای مجازی سایت شرط‌بندی‌اش را با تتلو شریک است گفت: نه! من هنوز می‌توانم از راه موسیقی درآمد داشته باشم و نیازی به زدن سایت شرط‌بندی ندارم!

پس از معرفی سایت تتلو، او در کانال خود توضیح داد که او مدیریت سایت را به عهده دارد و بازگشت پول را تضمین می‌کند. این در حالی است که تتلو یک سایت دیگر را با تغییر نام دوباره راه اندازی کرده.

او در پاسخ به سوال مخاطبان که چرا ایمیل‌هایشان در سایت ثبت شده گفت: من سایت را از کس دیگری خریدم چون می‌خواستم به زودی به بازدید برسد. شاید زیر مجموعه‌های دیگر که در زیر مجموعه‌ی سایتی که من از آن پنل خریدم پول کسی را بخورند اما من نمی‌خورم.

خانه – بیاخبر