به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

تیزر فیلم سینمایی علفزار به کارگردانی کاظم دانشی منتشر شد.

به گزارش وقت صبح، در این تیزر صحنه تکان دهنده‌ای گنجانده شده که سارا بهرامی ماجرای تجاوزی را برای پژمان جمشیدی که در نقش بازپرس است، تعریف می‌کند.

 

نقد فیلم سینمایی «علفزار»

سینما تیکت نوشت: بدون شک «علف‌زار» یکی از ملتهب‌ترین فیلم‌های جشنواره فجر ۱۴۰۰ است. فیلمی دادگاهی با چند قصه متفاوت و پیچیده که تمام آن‌ها در یکی از دادسراهای اطراف تهران اتفاق می‌اُفتد.

کاظم دانشی به‌عنوان یک کارگردان فیلم اول مسیر سختی را برای آغاز به کار فیلمسازی انتخاب کرده است. او دست روی یک درام دادگاهی با سوژه‌ای ملتهب گذاشته، فیلمی که کارگردانی آن بسیار سخت و دشوار است.

درام‌های دادگاهی در محیطی بسته می‌گذرند و فیلم‌هایی که چنین خصوصیتی دارند باید به شکلی کارگردانی شوند که تماشاگر بعد از چند دقیقه احساس خستگی نکند.

کارگردان علاوه‌بر اینکه باید مراقب باشد تا نقاط عطف داستان از دست نرود، باید حواسش باشد تا ریتم سکانس‌های طولانی فیلمش را هم حفظ کند تا تماشاگر خسته نشود.

دانشی در فیلم علفزار نشان می‌دهد که این کار را خوب بلد است. تماشاگر هنگام تماشای فیلم با اینکه اکثر زمان آن در یک مکان اتفاق می‌اُفتد احساس خستگی نمی‌کند و با داستان همراه می‌شود.

خانه – بیاخبر