به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

رسم زشتی بین برخی بازیگران معلوم حال متدوال شده که با بادیگاردهای غول پیکر در برخی مراسم حضور می‌یابند.

به گزارش وقت صبح، این در حالی است که مشهورترین ستارگان هالیوود با میلیون‌ها هوادار در سراسر جهان نیز چنین ادا و اصولی ندارند.

این مسئله بیشتر به برخی از طرفدارها و عکاس و خبرنگارها برمی گردد که با توجه بیش از حد به حاشیه‌های آن‌ها، به شهرت کاذب چنین افرادی پر و بال می‌دهند.

 

ارسلان قاسمی در راهپیمایی اربعین

افسانه بایگان، بهرام عظیمی، ارسلان قاسمی و محسن افشانی در پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی حضور دارند.

جمعی از هنرمندان سینما و تلویزیون از جمله افسانه بایگان (بازیگر)، مرتضی شایسته (تهیه‌کننده)، علیرضا علویان (صداگذار)، ارسلان قاسمی (بازیگر)، داریوش یاری (مستندساز)، بهرام عظیمی (انیمیشن ساز)، محمدرضا عباسیان (تهیه کننده و مستندساز)، محسن افشانی (بازیگر)، محمدعلی شعبانی (مستندساز)، مجید اسماعیلی (تهیه کننده و انیمیشن ساز) و ابراهیم شیبانی (کارگردان) در پیاده‌روی اربعین حضور دارند.

این افراد به دعوت جشنواره مردمی فیلم و عکس «چهل چراغ» روز گذشته از طریق فرودگاه نجف خود را به این شهر مقدس رسانده‌اند و صبح امروز (چهارشنبه ۲۶ آبان) پیاده‌روی خود را به سمت کربلای معلی آغاز کرده‌اند.

هنرمندان فوق قرار است نیمی از مسیر را پیاده و مابقی را با خودرو طی کنند.

از حاشیه‌های جالب این حضور، درخواست بسیاری از زائران برای ثبت عکس سلفی با هنرمندان بود. همچنین برخی عراقی‌ها دلیل تجمع اطراف این هنرمندان را جویا می‌شدند و وقتی کلمه «فنان» (هنرمند) می‌شنیدند، سراغ «مختار»، «یوزارسیف» و «زلیخا» را می‌گرفتند.

خانه – بیاخبر