به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

بوراک آشپز مشهور ترک که او هم بیشتر یک شاخ اینستاگرامی است تا یک آشپز ماهر با هالک ایرانی در رستورانش دیدار کرد.

به گزارش وقت صبح، سجاد ایرانی که با ماجرای دیدار با مارتین فورد بسیار به شهرتش افزوده شده، در ادامه تور خود برای درآمدزایی بیشتر این بار به دیدن بوراک که او هم فالوئر بالایی دارد دیدار کرده است.

 

همه چیز برای پول بیشتر

اتفاقی که برای سجاد غریبی افتاد، نشان داد که نه تنها هالک نیست، بلکه فیک بوده و نمی‌تواند جایگاهی در ورزش ایران داشته باشد. سجاد غریبی یک انسان دروغین در فضای مجازی است.

هالک ایرانی لقبی بود که به واسطه فتوشاپ به سجاد غریبی نسبت داده شد. سجاد غریبی سالیان سال با استفاده از نرم افزارهای ویرایش عکس و ویدئو و با پوشیدن چندین و چند لایه لباس سعی کرد نشان دهد از فیزیک بدنی بزرگ و عظیم الجثه‌ای برخوردار است.

سجاد غریبی اما پس از رسوایی خم به ابرو نیاورن و با وقاحت تمام از خود دفاع کرد و پس از آن بود که ویدئوهای طنز او با بوراک سرآشپز معروف ترکیه‌ای هم پشت سر هم بیرون آمد.

غریبی که چندین و چند میلیارد به جیب زد در فضای مجازی هم با رشد چشمگیر مخاطبان مواجه شد تا به جای اینکه پس از این آبروریزی با کاهش و حتی بسته شدن صفحه این قهرمان دروغگو روبه رو شویم فوج فوج به مخاطبانش اضافه شود و بیشتر معروف شود و پول درآورد.

معمولا در نقاط مختلف دنیا پس از چنین اتفاقی و رسوایی بزرگ، ملت با ریپورت کردن صفحه آن شخص باعث بسته شدن صفحه طرف می‌شوند و او به چهره‌‍ای منفور تبدیل می‌شود اما در کشور ما گویی این موضوع برعکس است و تازه با سیل جدید مخاطبین روبه رو می‌شود و به محبوبیت او افزوده هم می‌شود.

خانه – بیاخبر