به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

مجید سعیدی بازیگر سریال حکم رشد نسبت به صحبت‌های پرویز پرستویی واکنش نشان داد.

به گزارش وقت صبح، پس از انتقادهایی که از سریال حکم رشد به دلیل گریم گوش‌های شکسته لات‌ها شد، خیلی‌ها از جمله پرویز پرستویی، این اتفاق را توهین به کشتی گیران دانستند.

حال مجید سعیدی یکی از بازیگران این سریال نسبت به گفته‌های پرویز پرستویی واکنش تندی نشان داد.

 

پرویز پرستویی: از سال ۸۸ تصمیم گرفتم در تلویزیون نباشم!

پرویز پرستوی در نشست خبری سریال «هم‌گناه» از دلایل دوری‌اش از تلویزیون و بازی پسرش در این سریال گفت.

پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها سریال «هم‌گناه» با بازی او در شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود، در نشست خبری این سریال، اظهار داشت:

من همیشه نسبت به شبکه نمایش خانگی گارد داشتم و از سال ۸۸ که تصمیم گرفتم در تلویزیون کار نکنم، با خودم گفتم حیف شد که ما یک پایگاه خوب را از دست دادیم.

پرستویی در ادامه اظهار داشت: من خودم را بین آثار سینمایی، تلویزیونی یا تئاتر تقسیم نکردم، هیچگاه نگفتم که من بازیگر سینما هستم و وارد تلویزیون نمی‌شو اما همیشه فکر می‌کنم شبکه نمایش خانگی آثارش به نوعی شانه تخم‌مرغی است.

این تابو را برای من فصل یک سریال «شهرزاد» شکست که من خودم مبلغ آن شدم و همیشه این در ذهنم بود که اگر یک اثر نمایش خانگی خوب باشد می‌تواند مخاطبان بیشتری داشته باشد چرا که همه به سینما نمی‌روند و می‌توانند در خانه‌شان سریال یا فیلم ببینند.

او افزود: من تجربه همکاری خوبی با مصطفی کیایی دارم، فیلم سینمایی «مطرب» به قدری برای من تجربه خوبی بود که حالم را خوب کرد و به نظرم کار درخشان و ماندگاری است و از آن دفاع می‌کنم.

خانه – بیاخبر