به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

زهره فکور بازیگر خوش سیما که به طرز ناگهانی فوت کرد ساعاتی قبل از درگذشتش ویدئویی از حضور در یک برنامه تلویزیونی منتشر کرد.

به گزارش وقت صبح به نقل از خبرآنلاین، زهره فکورصبور، بازیگر شناخته‌شده سینما و تلویزیون، که شب گذشته، سه‌شنبه ۱۰ اسفند در ۴۳ سالگی درگذشت، در آخرین پست اینستاگرامی خود با اشاره به حضورش در برنامه «زنده‌رود» چنین نوشته بود:

«برنامه زنده‌رود با اجرای بی‌نظیر آقای مرادی بزرگوار و چقدر خوشحالم ایشان مجری توانمند و بسیار همراه بودند، البته جسارت نمی‌کنم چون مجری‌های قبلی را سعادت نداشتم ببینم و بسیار روز خوبی داشتم بعد از سال‌ها در کنار عزیزان اصفهان و گروه خوب برنامه «زنده‌ رود»، الهی همیشه خدا هوای دل تک‌تک دوستان را داشته باشد.»

بیشتر بخوانید: فاجعه بزرگ، مرگ باورنکردنی “خانم بازیگر ایرانی”

او همچنین در ویدئوی کوتاهی از این برنامه که در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است، در پاسخ به سوال مجری که می‌گوید برگردیم به ۲۰، ۲۵ سال پیش که این مسیر را شروع کردید، دوباره همین مسیر را انتخاب می‌کنید؟

پاسخ می‌دهد: «نه، ابدا، هرچند خدا را شکر اتفاقات خوبی برایم افتاد اما از بچگی به دنبال یک زندگی آرام و بی‌دغدغه بودم. اگر آن زمان عقل الان را داشتم، ازدواج می‌کردم و بچه‌ام را بزرگ می‌کردم، شوهر می‌دادم، زن می‌دادم. اگر هم روزی بچه‌دار شوم، هیچ‌وقت نمی‌گذارم وارد این حرفه شود.»

https://biakhabar.ir/