به گزارش مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

چند سال پیش بود که ویدئویی از حضور و گردش مهدی طارمی و سحر قریشی در قطر منتشر شد.

به گزارش وقت صبح، در حالی که مهدی طارمی و سحر قریشی رابطه‌ای کوتاه مدت را با هم گذراندند، این ویدئو توسط یک ایرانی در قطر گرفته و منتشر شد.

 

ماجرای آشنایی مهدی طارمی و سحر قریشی

این زوج در یک مراسم و مهمانی ویژه با یکدیگر آشنا شدند و خیلی زود رابطه آن‌ها نزدیک و نزدیک‌تر شد تا جایی که اوج حواشی رابطه آن‌ها در جشن تولد سحر قریشی بود.

در این تولد آقای فوتبالیست کادویی گرانقیمت و به روایتی ۵۰ میلیون تومانی برای ستاره سینما خرید و به عنوان هدیه تولد در حضور دوستانش به او داد تا خیلی‌ها باور کنند عاشق او شده است

بعد از گذشت چند صباحی از گرم شدن رابطه آن‌ها زمزمه اقدام خواستگاری و ازدواج دائمی سحر قریشی و مهدی طارمی در رسانه‌ها پیچید.

هرچند این دو سلبریتی در خصوص ماجرای ازدواجشان تا به امروز سکوت کرده بودند ولی سحر قریشی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش (که البته خیلی زود آن را حذف کرد) به شایعات قوت بخشیده بود.

در این عکس سحر قریشی انگشتری به دست دارد که مشابه آن را پیشتر در دست مهدی طارمی دیده بودیم. این در حالی بود که شنیده می‌شد آقای فوتبالیست و خانم بازیگر با یکدیگر عقد موقت بسته‌اند و به راحتی در همه جا کنار یکدیگر حاضر می‌شدند.

این دو سلبریتی عاشق از حلقه نامزدی خود نیز رونمایی کردند. اما هیچ یک از اقدامات آن‌ها جایی به ثبت قانونی نرسیده بود. گویا فوتبالیست ملی‌پوش که از خواستگاری و ازدواج دائمی با هنرپیشه معروف به دلیل مخالفت خانواده و مادر نا امید شده راه دیگری در پیش گرفت.

Home – Fashion (Elementor)