به گزارش سرویس وبگردی مجله تفریحی و سرگرمی بیاخبر

ریحانه پارسا بارها نشان داده که برای گذشته خود در ایران دلتنگ است و از راهی که رفته پشیمان است.ریحانه پارسا یا پشیمان است یا به آن اهدافی که مد نظرش بوده نرسیده است به هر حال ریحانه پارسا علنا در یک ویدیو گفته که به ته خط رسیده است !این روزها سریال پدر که ریحانه پارسا با آن مشهور شد از تلویزیون آی فیلم بین المللی پخش می شود که ریحانه پارسا هم در آن نقش آفرینی کرده است.

ریحانه پارسا با انتشار یک ویدیو درباره پخش مجدد سریال پدر گفت که در حال حاضر مشغول پیاده روی است و متوجه شده که سریال پدر از تلویزیون ایران مجدد پخش شده اما او فعلا در خانه اش تلویزیون ندارد و نمی تواند این سریال را تماشا کند . از هوادارانش خواست که برایش سریال پدر را بفرستند.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در سودای گلشیفته شدن

ریحانه پارسا می خواست گلشیفته دوم باشد، استارت قوی داشت به محض خروجش از ایران در موزیک ویدیو شادمهر عقیلی حضور یافت و … اما بعد از رفتن به ترکیه و آشنا شدن با تیم پویان مختاری زندگی اش تباه شد و روز به روز پایین تر سقوط می کند. مردم درباره راهی که ریحانه پارسا می رود می گویند که او فکر می کند مثل گلشیفته خواهد شد ولی اشتباه می کند. ریحانه وقتی که مهاجرت کرد هوای گلشیفته شدن در سر داشت و دقیقا به همین دلیل هم هر از گاهی عکس هایی برهنه از خودش منتشر می کرد اما تمام کسایی هم که گلشیفته را قبول ندارند و رفتارش را نقد می کنند اذعان دارند که او بازیگری توانمند است و فاصله ریحانه و گلشیفته از زمین تا آسمان است.

ریحانه پارسا

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

منبع:پاتوق آنلاین

خانه – بیاخبر